| RainmakerX a întrebat:

Hey TPU!

De curand mi-am luat un Samsung Galaxy J1 si am constatat ca are o problema cu usb-ul *conectarea la PC*

Prima data cand l-am introdus in PC -se cauta drivere - se instaleaza -fail.

Am incercat sa le downloadez manual. Tot degeaba.
Am incercat sa fac chestia cu "usb debugging". La fel.

L-am testat si pe alt pc si tot asa face. Este vina usb-ului? Fac eu ceva gresit? Eu cred ca este o problema cu driverele intrucat usb-ul il recunoaste dar degeaba...

Nu ar fi trebuit sa primesc un CD mic pentru asa ceva? La ultimul telefon primisem...

Sa zicem ca este vina usb-ului... Ma pot duce in magazinul de unde l-am cumparat *la reprezentanta* ca sa-mi dea altul?

Ce pot face? Nu mai am idei.

Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura cu firma care ti l-a vandut si trimite-l in garantie.

| RorySan a răspuns:

Ai telefon exact ca al meu happy happy :*

| RainmakerX explică (pentru RorySan):

^w^ Suntem la moda happy

| 123456789qwertuiop a răspuns (pentru RainmakerX):

Si eu am telefon ca al vostru laughing

| RainmakerX explică (pentru 123456789qwertuiop):

Atunci si tu esti la moda rolling on the floor

| KALASHER a răspuns:

Usb-ul nu e de vină, din moment ce se conectează. Problema e la PC.