| Michaela89 a întrebat:

E stupid să cumperi iubitului, de sărbători, ciocolată? Printre alte cadouri, bineînțeles, nu doar atât, însă mă gândeam că ar fi, totuși, prostesc.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Totusi, a oferi si o ciocolata buna nu poate fi un gest gest prostesc.

| Neo12 a răspuns:

Eu nu cred că e prostesc. În perioada asta cred că se mănâncă cele mai multe dulciuri, deci îi poţi lua o ciocolată. Până la urmă nu trebuie să le placă altor persoane cadourile făcute de tine, lui trebuie să-i placă.

| Primu_GigiBecali_1980 a răspuns:

De obicei noua chiar ne place ciocolata deci da e ok

| Teodor_Linte_1998 a răspuns:

Depinde.
Daca ii dai ciocolata cand esti doar tu si el nu, nu chiar stupid/prostesc, dar daca ii dai ciocolata de fata cu mai multe persoane ar parea putin cam ciudat!
Asta e parerea mea.