| Deeiutss a întrebat:

:* :* Eu sunt cu un baiat (x). El e genu de baiat mai rau... si daca se ia cineva de mine el aduce un cartier intreg sa ma apere. Si el m-a lasat odata pentru o fata care imi era prietena buna dar asta nu mai conteaza. Iar eu am un prieten la care am inceput sa tin mult (y) si m-am atasat de el. Faza e ca am inceput sa il cam iubesc :-s. Si primul nu are note bune sa zic asa si parintii nu ar fi de acord cu el... si cel de-al doilea e cam baiatul perfect. Si faza e ca daca m-as desparti de primul nu ar mai avea cine sa ma apere dar totusi al doilea e cam baiatul potrivit (stiti voi.).. si amandoi ma iubesc si eu nu stiu pe care sa il aleg. Voi in locul meu ce ati face? sad

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Faza cu primul baiat "aduce un cartier intreg sa ma apere" este figurant, ala o sa zica asa pana cand o sa ia bataie de la unu bine de tot, daca zici ca mai are si note proaste atunci in locul tau nu as umbla pe langa el, pentru ca probabil profita de tine. sfatul meu e sa il lasi pe primul, si sa fi mai atenta la al 2-lea.

2 răspunsuri:
| deea31 a răspuns:

L-as alege pe al doi-lea, de aparat poti sa rezolvii cu parintii, politia...

| TiffanyღBJ a răspuns:

L-as alege pe Y, pentru ca X nu pare chiar un baiat ok.