| Lumy2802 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum trebuie sa ma comport cu colegii mei...adica stiu ca am inceput ciudat dar uneori vreau sa fiu detasata de ei pentru ca simt ca ma trag in jos atat la invatatura cat si comportamentul meu este mult mai shimbat, vreau sa fiu o eleva retrasa adica nu genul tocilara dar vreau sa fiu doar eu si cu mine.Am incercat sa stau in banca linistita dar veneau mereu la mine si ma intrebau daca sunt suparata dar eu le ziceam ca nu sunt si nu ma lasau in pace sa citesc sau sa mai fac cateva exercitii in plus si ma duceam cu ei! si ghiciti ce:la ora nu mai stiam nimic desi ma pregatisem ft mult acasa! am scazut ft mult din nefericire pentru mine dar din fericire pentru altii! nu mai suport! vreau sa ma lase in pace! vreau sa fiu eleva silitoare care eram! va rog ajutati-ma! sad

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

Fi mai indiferentă nu mai ieși cu ei în oraș întalniri fi opusul a ceea ce ei își doresc gen nu știu ascultă 1D sau JB sau muzică clasică.

Încearcă să nu le mai oferi extaz ci fie să devi serioasă fie pesimistă.
Spune că vrei să repeți poate funcționează.
Încearcă să fi prgmatică răspunsuri scurte (da/nu /nu știu/poate) nu răspunde la toate întrebările cand mergi mergi repede ca și cum mereu te grăbești.
Încearcă să nu te mai gândești la asta happy

| elenaely003 a răspuns (pentru Divy):

Acesta este noul meu cont deoarece ala nu are e-mail confirmat..in fine! mai vb!
PS:deci sunt tot lumy2802!

| Divy a răspuns (pentru elenaely003):

Bine baftă Elena dragă şi cu plăcere mult succes în continuare

| Divy a răspuns (pentru elenaely003):

Şi îţi mulţumesc de fundă big grin apreciez

5 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Ce e asa greu stai si inveti nu ii bagi in seama iti iei castile si inveti.Nu te scot aia cu forta asta daca nu vrei si tu sa mergi cu ei.

| elenaely003 a răspuns:

Multmesc Divy! EneCristian ai fost un pic rautacios dar in fine!