| Solevita a întrebat:

happy
La scoala unde sunt eu mi.a schimbat diriginta mea buna si blanda cu o scorpie rea si batrana! Si a spus ca daca nu invatam ne lasa corigenti!
Stie cineva cum sa ma dau bine pe langa ea sau sa o fac pe ea sa nu mai fie asa rea?
Va rog dati.mi o idee! Orice idee e buna venita!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Invata foarte foarte bine. NU vei avea nici o problema. Si nici nu vei fi nevoita sa te umilesti dandu-te pe langa ea

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

In primul rand invata sa te exprimi.
Daca vrei ca acea "scorpie" sa se poarte frumos cu tine, pune mana pe carte si invata. Orice profesor este bun cu elevul silitor. Si mi se pare normal sa te lase corigent daca nu invati, la voi se trece clasa fara sa ai habar de ceva?

| Solevita explică (pentru GdX):

Gata am inteles. Nu trebuia sa fii asa rau..eu doar am pus o intrebare banala. Imi pare rau ca am pus-o si pe asta. Acesta trebuia sa fie un site pentru a ajuta oameni nu pentru ai critica. Societatea doar critica. sad

| OoBunnyoO a răspuns:

Invata bine si depune efort la orele ei. Toti profesorii apreciaza elevii care depun efort pentru a invata la materiile pe care le predau.