| Anonymusgirl a întrebat:

Mi-a scris un băiat si e de treaba, m-a întrebat multe chestii gen ce îmi place si de astea, eu nu am vorbit cu el pana acum dar mi-a spus ca îmi scrie mai târziu si a trecut o zi si nu mi-a mai scris. Dar nu mi-a spus ca mă place sau ceva ca ar vrea sa vorbească cu mine numai mi-a spus ca vrea sa ne cunoaștem mai bine. Dau funda, va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Sunt destul de mari sanse ca acel baiat sa-si caute jumatatea. Si asa cauta fete, afla cat mai multe lucruri despre fiecare si o alege pe cea care se potriveste cel mai bine cu el happy.

SAU.

Ii place sa socializeze, sa vorbeasca cu diferite persoane si e prietenos happy

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Scrie-i si tu daca intr-adevar iti place de el, poate chiar asta astepta, sa faci si tu un pas spre el.

| nothinginteresting a răspuns:

Dacă vrei să mai vorbești cu el, scrie-i tu.
Poate te place sau, cum a spus și Nemessys, îi place să socializeze/caută o fată cu care să se potrivească.