| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati categoria, dar ma puteti ajuta cu ceva?. Deci eu nu prea le am cu minecraft-ul, si am un prieten care ma tot bate la cap sa joc ca e super fain si etc. etc. Dar acum intrebarea este: Trebuie sa platesc ca sa am un cont de minecraft? Daca nu, imi spuneti cum sa imi fac unul? Iar daca da, imi dati va rog frumos unul? Economisesc bani si nu sunt dispus sa dau nici un leu... Va rog frumos din toata inima mea.... Sa aveti o zii frumoasa :*.

2 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Nu trebuie sa dai bani pentru cont, si cont iti faci dupa ce iti descarci jocul, cand vrei sa te joci iti cere cont si iti faci atunci. pace!

| SefuBanilor99 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti absolut nimic numai daca faci host sau Cont DAR INTRA PE NET SI SCRI cONT mINECRAFT DACA NU mINECRAFT rOMANIA.RO