| Elvii a întrebat:

Statusuri noi crying( vleaaau :o
se poate?/?
fundoooi celei/celui care posteaza cele mai multe si mai frumoase statusuri!

6 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

1 ) Ãsta e drumul pe care l-am ales în viata si n-o sã las pe nimeni sã îmi stea în fatsã! N-am nevoie de sfaturi sau de pãrerea ta, trãiesc cum vreau, fac ce-mi place. E viata mea!

2) Ating cote maxime in mod periculos.Totul in jur e mult prea dubios. Spui ca am tinte prea mari. Ce gresesc? ti-am spus si mai repet ca tot ce`mi doresc o sa reusesc!

3) Daca saruturile sunt valuri. Iti voi da o mare! Daca imbratisarile sunt raze Iti voi da un soare! Daca iubirea ta e o stea Iti voi darui toata galaxia! Pentru EL!

4)Letter starts with ''A B C '', Number starts with ''123'' Music starts with ''Do-Re-Mi '' but LOVE start with '' YOU and ME ''

5) FriEND, BoyfriEND, BestfriEND --> everything has an END except --> FamILY and it has I LOVE YOU

6) Russian Roulette is not the same without a gun! And baby when it's love, if it's not rough it isn't fun!

7)Fotografiez sclipiri de pleoape.
Creez album pictat de noapte. Imi dai sperante ca va fi bine. Imi dai sperante ca te am pe tine.

8)Sa te joci cu sentimentele cuiva, nu-i o gluma. E ca la fotbal, ocaziile se razbuna!

9) Sa stii ca de acum sunt schimbata happy! Poate candva o sa spui : " Tu nu ai fost asa niciodata!winking".

10)•Hai zâmbeste, vreau sa te vad fericit. Vreau sa stiu ca esti constient cât esti de iubit. Ca nu vreau sa te mai vad suparat, nici abatut. Sa te gândesti iar si iar la tot ce a trecut. :-x

11) Numeste`o ''fosta mea'', caci ea nu mai este cu tine,
Numeste`o ''Tarfa'' pentru ca buzele ei acum saruta pe altcineva, dar nu uita ca ai iubito, ca odata a fost ''Iubita ta''

12)To live without my music, would be impossible to do. In this world of troubles, my music pulls me through!

13) I don`t have time to HATE people who HATES me cuz` i`m too busy LOVING people who LOVES me.

14)I`m not fat. My stomach is 3D ^__^

15)Stii care-i problema ta?
Te agati de trecutul care nu mai exista, distrugand viitorul care ar putea naste!

16) Când te-am cunoscut ti-am spus : "Buna, îmi pare bine de cunostinta".
De fapt voiam sa zic : "Te-am gasit"

17) Când te-am cunoscut ti-am spus : "Buna, îmi pare bine de cunostinta".
De fapt voiam sa zic : "Te-am gasit"

18)Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala.

19)Esti un inger in visele mele, stapanesti inima mea. Esti un inger venit dintre stele, jumatatea ce`mi lipsea!

20 )Stiti voi sentimentu` de prietenie... O siguranta, un refugiu pe VESNICIE

21)Cand totul ti se pare greu si lumea te vorbeste, Te rog, asculta sfatul meu: zambeste si iubeste!

22)Mi-am imaginat o lume fara Tine... noroc ca a doua zi era dimineata

23)Cand valul vietii te va lovi necrutator...Fi stanca neclintita ca valu-i trecator

24)Un om a spus candva o vorba mare, iarta-ti dusmanii pentru ca o sa-i enervezi mai tare!

25) Iubitule eu te iubesc pe tine dar prietenul tau e super!

26)N-are sens sa-ti fie frica.Nu dureaza mai mult de o clipa.Si-o sa treaca asa cum trec toate. O sa vina alta zi dupa noapte.

27)Tu nu ma cunosti si nu e provizoriu... Lumea mea se-nvarte intre vise, iluzii si orgoliu.

28)Ochii mei de nu mai vor să te privească. E vina ta că i`ai făcut să te urască!

29) Mai ştii? Îţi plăcea să o vezi râzând. Ea tot cu zâmbetul a rămas, tu tot cu ea în gând.

30 )Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinuti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!

31)Este atât de schimbată! Exact cum ai zis tu că nu o să fie vreodată

32)Un singur lucru bun am invatat de la tinebatting eyelashes. sa-i dau dracu pe toti daca mie imi e bine!

33)you're perfect, yes it's true. but without ME. you're only You. sad

34)Poate o altă ea îţi va părea mai minunată. Simplă. Dar totuşi COMPLICATĂ!

35)Orice s-ar intâmpla, el pe tine te iubeşte, tu eşti fetiţa lui şi fără tine ' nebuneşte!

36)Decat sa le dau satisfactie celor ce vor sa ma vada cazand, mai bine ma daram singura si-o sa cad razand!

37)Sa nu te cobori la nivelul meu, ca s-ar putea sa-ti placa;]

38)Vezi tu, eu pentru ei sunt doar un oarecare, Da' pentru tine eram cer, pamant, luna si soare. big grin

39)Fiecare are povestea lui. Dar a mea e un pic mai specială.

40)Și dacă am să plec acum... Ce dacă? Și dacă n-am să mai revin nicicând... Ce-ți pasă?:-J

41)Persoana care te face să te simţi bine poate fi tocmai aceea care ar fi in stare sa te faca sa te simti mai rau.

42)Traieste pentru cine te iubeste, infrunta-i pe cei care te provoaca si ignora-i pe cei care nu te baga in seama...

43)Petrece-ti timpul cu cei care iti demonstreaza ca si ei vor sa si-l petreaca cu tine...

45)L-am iubit dar el a vrut`o pe alta Mi-a spus: "Ceva scartaie" aha patuuu!winking Incearca sa zambesti urmeaza sfatu': "Fi fericit toate trec. da'le dreacu"

46)Ca de obicei tot ce este frumos trece repede.Cartea este plina dar cuprinsul este gol. Fata imi zambeste dar lacrimile dor

47)Din tot ce-a fost intre noi nimic nu regret sh parca nici acum nu’mi vine sa cred ca nu te mai vreau.

48)Uită'te la noi Şi dacă vei comenta ceva.Scz! Fetiţa mea. Dar ştii ceva? Te cam roade invidia

49) Daca ai impresia ca totul va dura la nesfarsit, bun venit in realitatea cruda GANDESTI GRESIT

50)Baietii au ceva al lor, fenomenal, dar intotdeauna fetele au rolul principal!

Sper ca sunt destule.

| DonT a răspuns:

Statusuri cu referire la?