| AntoCbu a întrebat:

Sunt noua sper sa ma pot integra. Am o intrebare care nu stiu daca are legatura cu adolescenta...
Deci... De cateva zile ma simt pierduta in spatiu si nu stiu de ce... Ma simt singura chiar si cu prietenii langa mine... Aveti idei de ce ma simt asa pierduta in spatiu? Ajutati.ma va rog! Mutumesc!

Răspuns Câştigător
| ade26de a răspuns:

Depinde... Gandeste-te la ce s-a intamplat in ultimele zile din viata ta, si iti vei da seama! Incearca sa faci ceva ce iti place cu adevarat! Sigur va fi mai bine! Succes!

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu stiu ca o persoana ar trebui sa aiba motive sa se simta singura. Poate ai nevoie de un iubit, totusi.

| anonimg a răspuns:

Cu Dumnezeu nu te vei mai simți singură.
Citește câte un capitol din Biblie in fiecare dimineață, gândește-te la el pe parcursul zilei, si vei vedea ca fără să îți dai seama te vei bucura de viață.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil esti indragostita de cineva. De obicei, oamenii sunt complet paraleli cu realitatea când iubesc. Si te simti singura, pentru ca persoana respectiva nu e cu tine. Cred. Sau poate alt motiv...thinking