| AlexVelea12 a întrebat:

va rog frumos imi puteti da niste conturi transformice? eu am dar vreau unele mai pro va rog.

8 răspunsuri:
| BømbøniikáDøLLcee a răspuns:

Nu te supara dar nimeni nu o sa iti deie vreun cont.Toti ori au muncit ori au dat bani pentru acele conturi happy..In orice caz poti cauta pe google: Conturi si parole transformice si iti da... Unele sunt false, altele adevarate..Bafta..Fundita? happy

| Xaya a răspuns (pentru BømbøniikáDøLLcee):

Ma soro daca nu vrei sa dai un raspuns bun nu mai da niciunul! Pe deasupra mai ceri si funda!

| Gheorghe_Cristina-Denisa_1997 a răspuns:

Cont:Alexutzanico
Parola:valmino65

| RobiCiprian a răspuns:

ID:Floriboxx Parola:123456789
ID:Adisto Parola:realmadrid
Id:Wattzupp Parola:matape@@@@@@

| cristiboss9 a răspuns:

Teodosiu si parola buburuza

| Ane-mari_Denisa_1979 a răspuns (pentru cristiboss9):

Am o intrebare pe acest cont mai intra cineva?

| alinutz120 a răspuns (pentru Ane-mari_Denisa_1979):

Din momentul in care a fost pus pe net cam toti...

| sebysul18 a răspuns:

Cel cu teodosiu e fals