| alexandra8888 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un epilator Braun. Imi trebuie buletin pentru a i se face garantia?

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Deci ai intrebat de parca nu ai avea buletin.Din moment ce vrei sa cumperi asa ceva insamna ca ai nevoie si daca ai nevoie atunci esti la varsta la care sa ai un buletin.In cazul in care il faci cadou atunci nu.
Depinde de unde il cumperi. Daca il iei din altex sau ceva de genul atunci ai nevoie de buletin. Daca iei din eMAG sau supermarketuri ultima data nu iti cerea buletinul.La eMAG mi se pare ca bagi datele din buletin in cont asa ca acolo ai nevoie.