|

Hey TPU! Vreau si ei niste statusuri de fericire, cele mai multe si frumoase primeste FUNDA!

8 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Buna,uite aici niste statusuri sper sa merit funda?puppy dog eyes nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prietenei de pe pamant.

• Incearca sa razi si tu de viata, nu lasa numai viata sa rada de tine."

"

• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •

• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

• Si poti sa-mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •

• Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

• Toti avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importanta • N`ai decat o viata •

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"

• Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu :* •"

• Peste toate trecem q capul Sus • Ne avem una pe alta si asta`i mai Presus •

• pfff Ce sa-ti Fac? asta e Firea.credeai Ca n Viata Te inseala Doar privirea?

• Sunt parsiva`atunci cand cred ca lumea Ma Ubesjte,Invat sa intorc spatele cand nu sunt pretuita, Invat sa ma fac respectata, Chiar daca nu toata lume m`nghite

Nu ma crezi in stare? Nici o problema, nu ma cred nici eu! d.aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu!

• Am nevoie de cineva da\' n\'am nevoie de Oricine.eO am nevoie doar de cei care au nevoie de mine!:X"

• Peste toate o sa trecem cu capu`sus__Ne avem una pe alta asta`i mai presus

• Zambetul este accesoriul meu preferat
...2004 - 20302 + Vezi răspunsul întreg

| explică (pentru Rennata):

Mersi puppy dog eyes :X

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
7 răspunsuri:
| a răspuns:

O zi cu soare si cu multe zambete!

Si iar sunt fericita si zambesc din nou. Viata e frumoasa, aud ca un ecou:-x

Sa nu tipi la ea! Ca o doare capu` blushing Sa nu cumva sa ii faci ceva!winking Ca te ia draq`!love struck

Gandul e mereu la tine. Mai bine da-mi-l inapoilove struck

Ce simt cu tine nu am simtit niciodata. E un sentiment ce incepe sa-mi placa!

Mai tii minte cand visam si desenam "i love you" pe trotuar? day dreaming

Am petrecut cu tine mii de clipe minunate:X

Decat sa ma bat cu "tine". Mai bine il cedez...Si cand o sa vada cum esti. O sa-l recuperez:-x

Zbor peste tarfe si parerile lor am defecte dupa care unii mor:X:X

Am sa fiu in apele mele atunci cand am sa`mi cumpar ocean.

Sper sa-ti placa:X

| a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea,dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

...

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| a răspuns:

REDUCERI HAINE -80%

Intra pe http://nshop.cabanova.com/haine-reduceri.html

Haine de la 15 LEI

*A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

*Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….

*Vorba multa……..saracia omului…

*Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

*Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

*Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!

*Domina ca sa nu fii dominat!

*Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…

*Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…

*Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

*Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge.

| a răspuns:

Fericirea este o placere pe moment, o amintire de neuitat.
Fericirea e sa fii in afara celor patru pereti, sa umbli, sa cunosti, sa te amesteci cu lucrurile…daca te opresesti te copleseste tot ceea ce e mai rau in tine.Omul nu a fost creat pentu a fi tintuit pe un scaun…dar poate nici nu merita ceva mai bun.
Nu exista nici fericire, nici nenorocire pe lume; exista doar compararea unei stari cu cealalta si atata tot. Doar cel care a simtit nefericirea cea mai cumplita e in stare sa simta cea mai mare fericire. 5. Alergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape.
Fericirea e sa fii in afara celor patru pereti, sa umbli, sa cunosti, sa te amesteci cu lucrurile…daca te opresesti te copleseste tot ceea ce e mai rau in tine.Omul nu a fost creat pentu a fi tintuit pe un scaun…dar poate nici nu merita ceva mai bun.
Fericirea e ceva ce nu se atinge niciodata… dar pentru cautarea ei merita sa alergi toata viata.
Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!
Fericirea care duce la împlinirea vietii nu este fericirea superficiala care depinde de circumstante; este acea fericire care izvoraste dintr-un suflet multumit si care rezista chiar si prin cele mai grele împrejurari.
Fericirea apartine celor care stiu - Sa o faca sa astepte!
Deplina fericire constă în a face pe alţii fericiţi!
Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti,ia-te dupa ei!
Fiintele umane cele mai fericite, nu poseda mare lucru, ele doar sunt.
Deplina fericire consta:in a face pe altii fericiti!
Nu exista nici fericire, nici nenorocire pe lume; exista doar compararea unei stari cu cealalta si atata tot...
Fericirea socot că e undeva, deasupra omenescului, cu toate că-i făcută din mărunţişuri omeneşti şi nu se leagă de cel care nu încearcă, măcar de câteva ori în viaţă, să se ridice deasupra sa!
Fericirea e facuta din iluzii, speranta, incredere in oameni si in tine insuti; iar apoi din prietenie.
...2010 - 2134 + Vezi răspunsul întreg

| a răspuns:

• Peste toate trecem q capul Sus • Ne avem una pe alta si asta`i mai Presus •

• pfff Ce sa-ti Fac? asta e Firea.credeai Ca n Viata Te inseala Doar privirea?

• Sunt parsiva`atunci cand cred ca lumea Ma Ubesjte, Invat sa intorc spatele cand nu sunt pretuita, Invat sa ma fac respectata, Chiar daca nu toata lume m`nghite

Nu ma crezi in stare? Nici o problema, nu ma cred nici eu! d.aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu!

• Am nevoie de cineva da\' n\'am nevoie de Oricine.eO am nevoie doar de cei care au nevoie de mine!:X"

• Peste toate o sa trecem cu capu`sus__Ne avem una pe alta asta`i mai presus
Funda? puppy dog eyes puppy dog eyes