| Sim0nikaaa a întrebat:

Hey TPU:X`! Ce inseamna "Fetis" sau "Milfuri"? Sau "fetis cu milfuri?" bwaa fratte nu inteleg nimic rolling on the floor) Helppp`!rolling on the floor Fundoybig grin`!rolling on the floor)

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

"Fetis" inseamna sa ai un fel de fixatie/ obsesie sau pur si simplu sa iti placa mult un anumit lucru, cel mai adesea se refera la ceva sexual sau pe care vrei sa il folosesti in momente de genul (poate fi un obiect, o actiune sau orice altceva).
MILF = Mother I'd Like to *** (ai inteles ideea laughing)
Iar fetis cu MILF-uri acum sigur stii ce inseamna.

1 răspuns: