| adrian111 a întrebat:

Vin sarbatorile de craciun si nu stiu ce cadou sa-i fac iubitei mele, ceva pana in 150-200 ron (mai mult nu ambig grin ). Are 15 ani si chiar nu stiu ce i-ar placea. Vreau parerea mai multor
fete.

Răspuns Câştigător
| ριтιquтss a răspuns:

Un colier, un ursulet maree.:]ew am primit unul si era decat 120 lei.

14 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Iti zic eu o cutie cu bomboane, un ursulet de plus si un album foto cu poze cu voi 2 sau o bratara inscriptionata cu numele vostru si sa mai scrie ceva "te iubesc" sau ceva simbolic ii va placea sigur.

| anqutsel a răspuns:

Cumparai un inel de argint, o pereche de cercei, un album de poze cu voi 2, o rama cu voi doi, un parfum,,, nu stiu chestii din astea

| simonna a răspuns:

Pai ai putea sa-i faci cadou o poza cu voi doi cu un mesaj frumos gen"you made me better toady".

| AaBb a răspuns:

Eu zic sa-i iei vreo 3 lazi de bere, pe care le bei tu. happy

| Debb a răspuns:

Fetelor le plac chestiile de argint, parfumurile...

| AlexandraHristov a răspuns:

Ai de unde alege: http://z8.ro/cadoulcom / http://z8.ro/cadourioriginale Spor la cautat!

| diana_4229 a răspuns:

Un parfum...bijuterii...

| Andreea_2177 a răspuns:

Ceva mai deosebit / special ... o cutiuta muzicala sau un glob muzical. sau poate un carusel muzical. sunt destule. Vezi ca au pe www.cutiuta-muzicala.ro

| ddelia14 a răspuns:

Pai. depine ce personalitate are.eu asi dori un colier de argint si niste cercei. cercei pot fi rosii caci e craciunul

| Sirenia a răspuns:

Deci clar un parfum, un album foto si poate un ursulet sau un lanisor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...ai putea sa ii iei un set de argint.

| Napolitanăă a răspuns:

Pai daca ii plac animalele, un catelus mic si alb cu o funda rosie de gat slabita laughing).
Un lantisor cu o inima happy.
o caciula de mos craciun thinking
Un ceas straight face
Un fular thinking
Vezi unde te duce imaginatia happy.

| ℓσℓℓу a răspuns:

Buna
nu stiu sigur daca te voi ajuta prea mult
dar cred ca i-ar place ceva legat de voi.de exemplu prietenul meu mi-a facut cadou de ziua mea un urs nu ff mare impracat intr-un tricou cu poza noastra pe el happy
sti ca poti sa imprimi poze pe tricouri, imposibil sa nu stiwinking
in fine mi se pare ceva dragut sper sa te ajute cu ceva big grin
bafta tongue

| Ralucaaa_9544 a răspuns:

Un articol vestimentar, de preferat rosu;