| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Hey,voi ce "chesti" babesti ati auzit pt a afla daca sunteți însărcinate? Întreb din pura curiozitate ca am tot auzit cate ceva si stiu ca mai e o chesti cu un inel si un ac ca sa afli sexul copilului.laughing

1 răspuns:
| Anais2711 a răspuns:

Tot pentru a afla sexul copilului se pune un pic de sarein capul celei insarcinate si se spune ca daca te simte are baiat iar daca nu are fata, sau cu scobitoarea se pune ceva de mancare in ambele capete ale scobitorii la un capat e fata iar la celalat e baiat si cea insarcinat trebuie sa aeaga un cap de unde sa manance si asa afla iar sexul copilului laughing cred ca mai sunt dar eu doar pe astea le stiu laughing)