| Doryancik a întrebat:

Hey, vreau biografia lui Martina Stoessel y Pablo Espinosa vreau urget informatii?
funda?

Răspuns Câştigător
| Suntdoareu2013 a răspuns:

V-a spus ca vrea doar biografia lui Martina Stoessel si Pablo Espinosa nu v-a intrebat ce parere aveti ca se uita sau nu la Disney!

22 răspunsuri:
| Lauragrg102 a răspuns:

Biografia lui Martina Stoessel y Pablo Espinosa.=http://it.wikipedia.org/wiki/Violetta_(telenovela)

| Iwishtoknow a răspuns:

Martina Stoessel- 15 ani, nascuta in Argentina, ocupatie: cantareata (pop, dance-pop), actrita; ani de activitate: 2011-prezent
Pablo Espinosa: 20 de ani; actor, cantaret (pop), musician (chitara); ani de activitate: 2008- prezent
Dar cati ani ai? Inca mai vizionezi Disney Channel?

| Scumpilicii a răspuns:

Buna! Sper ca te vor ajuta informatiile mele.
- Martina Stoessel:
Este cunoscuta sub numele de Tini. Data nasterii: 21 Martie 1997 ( in prezent are 15 ani, aproape 16 ). S-a nascut in Buenos Aires, Argentina. " Meseria " ei este de a fi actrita, cantareata si dansatoare. Pe langa voce, canta si la pian. Ea si-a inceput activitatea din anul 2011 pana in prezent. Tatal ei se numeste Alejandro Stoessel si este director la firma Baila Conmigo Paraguay. Mai are si un frate pe nume Francisco Stoessel.

- Pablo Espinosa:
Numele nasterii era de fapt Pablo Espinosa Doncel. Este nascut la data de 10 martie 1992 ( in prezent are 20 ani, aproape 21 ). Locul nasterii: Villajoyosa, Spain. El este actor, cantaret si muzician. Canta la chitara si vocal. Si-a inceput " munca " din anul 2008.

Cam atat am avut de spus. Sper ca iti sunt de folos informatiile! :*
Pupici. Funda big grin?

| Scumpilicii a răspuns (pentru Iwishtoknow):

Ce are daca vizioneaze Disney? happy.
Si eu am 12 ani si ma uit.

| Iwishtoknow a răspuns (pentru Scumpilicii):

Eu consider ca e un timp pierdut...Dar daca va face placere, continuati!

| Scumpilicii a răspuns (pentru Iwishtoknow):

Mnahh...
Eu ma uit dimineata cand n-am ce face happy... dar daca unora le place, este parerea lor, si nu trebuie sa comentezi tu.

| Iwishtoknow a răspuns (pentru Scumpilicii):

Generatia noastra e mai evoluata decat desenele animate sau serialele Disney...Si intrebarea nu era pentru tine, nu era nevoie sa raspunzi!

| Scumpilicii a răspuns (pentru Iwishtoknow):

Ma, fiecare cu ce-l doare.
Nu te intereseaza pe tine ce fac altii happy. Daca ei ii plac, las-o in pace.

| Iwishtoknow a răspuns (pentru Scumpilicii):

Deci pe tine te-a durut de banala mea intrebare? De aceea ai raspuns la ea?

| Scumpilicii a răspuns (pentru Iwishtoknow):

De ce sa ma doara? rolling on the floor. Vrei sa fi sincer acum, tu nu te uiti la Disney, sau nu te uitai? Fi seriossss oh go on
O zi buna si la revedere.

| Iwishtoknow a răspuns (pentru Scumpilicii):

Ma uitam, evident, ca orice copil, dar m-am maturizat! Incearca si tu! Mai devreme sau mai tarziu o sa-ti para rau ca pierzi timpul cu desenelelaughing

| Doryancik explică (pentru Iwishtoknow):

Sunt filme. daca zici ca nu te uiti, tu citi ani ai?

| Iwishtoknow a răspuns (pentru Doryancik):

13happy

| Doryancik explică (pentru Iwishtoknow):

Si eu tot, ce e rau in asta ca ma uit la filme Disney?

| Iwishtoknow a răspuns (pentru Doryancik):

Cum am mai zis, mi se pare pierdere de timp, doar atat! Scuze pentru intrebare, faceti din tantar armasar! Era doar parerea mea!

| Doryancik explică (pentru Iwishtoknow):

Nu-i nimic, e ok sa-ti spui parerea ta.happy

| Doryancik explică (pentru Iwishtoknow):

Cum te numeti?

| Iwishtoknow a răspuns (pentru Doryancik):

Asta nu mai tine de subiectul despre care vorbeam adineauri, dar in fine, numele meu e Gabi.

| StylesJasminne a răspuns:

Am auzit ca pablos-ar droga

| TDx_Vy_O_1999 a răspuns:

Martina Stoessel s-a născut în anul 1997 în Buenos Aires, Argentina, și este fiica lui Alejandro Stoessel și Mariana Muzlera. A studiat pianul, teatrul și dansul. Și-a început pregătirea artistică de mică, practicând cursuri de teatru, canto și cursuri de dans. [1] Prima ei apariție televizată a fost în 2007, în serialul patit-o. A mai participat și la show-ul argentinian U-mix împreuna cu protagoniștii din serialul "Violetta". Prietena cea mai buna a Martinei din copilarie a fost Diana, o fată foarte talentată la dans care a apărut, ca și Martina, la multe emisiuni TV. Debutul ei a fost în serialul Violetta, un serial argentinean. Prietena ei cea mai buna este Mercedes Lambre (Mechi).

| Ely_Elizuca_2001 a răspuns:

Mârțina Stoessel are 16 ani si este născută pe 21 martie 1997

| Ely_Elizuca_2001 a răspuns:

A da si este născută in Buenosaires