| Aalliinnaa1000 a întrebat:

Hey!
Vreau mai multe statusuri faine, dar nu genul la astea DnD, iti dau ign ...nu de astea mai fainee happyhappyhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Statusuri faine:
SHI imi pare rau de tot ce s-a intamplat sti bine. cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

Ce` dracu` vrei`? Ce` nu` t`e claRr`? Ai` crEzutt `că `stĂ` 0 `viatSsĂ` da` n`a tRecuTt` un` aNn `.;-j

→ Nu ma schimb pT`. nimeni, e`h mult prea greu. Nu renunts la nimic. IubeSc ce e aL meu [!] ←

0k`. tai`0, pleaca`, cara`te, dispari`, zb0ri`, sterge`0, calc`0, evap0ra`te, m0ri`, da`tsi f0c` fa`te scrum`, arzi `in` cul0ri`, ca-mi dai` fi0ri`; x

Desi trebuia s`aleg.eu cred c`am ales corect. mi-am bagat pe**a`n vorbe. si totu` era perfect. Gresit sau negresit. Nu ma intorc. Promitt!

Chiar` daca` fac `multe` prostii`. si` spun` multe ` p0rcarii `sa `stii `. tot `ce` e` mai` bun` in` sufLetuL` meu`. Se` leaga` de` tine`; x

Pe dracU` măă!` Acum s`a schimbatH`, şii ştiu` ca atSi vine sa spui : >> Tu` nu ai fost asHea ncici0dath` < <

Fenteaza` obstacolele`, si-arde`o incet`. Ca graba strica orice efect`.

P0i` vezi` bhăă` ca` esti` pr0st `? Atat` de` pr0st` cum` n`ai mai` fost`;-j

● caη∂ `νєι` ƒι` яaηιт` ιтι` νa` ∂a` aяιρι` ѕa` zвθяι`;]... ƒaяa` ѕa` cєaяa` ηιмιc` ѕcнιмв` θ` νa` ƒacє` ∂є` ηєηυмaяaтє` θяι`!; x ●.

• Îtι` a∂υcι` aмιηтє` ∂є` acєℓ` мθмєηт`. θ` ρθνєѕтє` ѕιмρℓa`, ƒaяa` нaρρу-єη∂`;-j •

• Sυηтєţι` тσţι` σ ` aρă ` şι`υη ρăмâηт` тяaşι` ℓa` ιη∂ιgσ `!;-j •

Da`, stiu` cum` se` spune`. eram` doar` 2` c0pii`. si` destinu`l schimba` lacrimi`. zi` de` zi`!;-j

Destine` schimbate` ciudat` intersectate`!; x

Imi` dai` visele`. imi` dai` dragostea`. imi `iei` mintile`. doar` Tu` te` j0ci` cu` inima`! >; pe

♥ Visam` cu` ochii` deschisi`, trăiam` fără` griji`, prinsi` de` vraja` c0pilariei`, nu` puteam` fi` tristi`.; x

Au` fost` m0mente`n care` nu`mi mai` d0ream` nimic`! Cazusem` si` simtseam` ca` nu` mai` pot` sa` ma` ridic`, da` pot` sa` trec` peste` toate`!;]

Uita` tot` ce`ai pierdut`, tot` ce`ai vrut`, tot` ce` n`ai avut`. uita` timpul` ce`a trecut`. orice` sfarsit`, e` un` nou inceput`!; x

Vreau` să` trec` lejer` peste` tot` şi` toate` şi` când` nu` mai` pot`. să` ridic` din` umeri` şi` să` zic`: Mai` mult` nu` se` poate`! :]

Este` O prOblema` ca un` asasin fin`, Nu`i O dilema` suntem` Plini de` venin Stim`, fiecaRe se` paRe ca ` are`n dOtare, masti` OcaziOnale Gata` de puRtaRe, Oare`?

Daca` ar` fi` t0tul` exact` asa` cum` iti` d0resti`, nu` ai` mai` avea` pentru` ce` sa` lupti`, sa` speri` si` sa` iubesti`; x

Anything` that's w0rth` having`. is` sure` en0ugh` w0rth` fighting` f0r`. quit` is` 0ut` 0f` the` questi0n`. we` make` a` st0p`, g0tta` fight` s0me` m0re`. we` g0tta` fight` fight` fight` fight` fight` f0r` this` l0ve`. it`s w0rth` having`, it`s w0rth` fighting` f0r`.; x

Stiu` ca` iti` vine` greu` da` uita` ce` a` fost`;].`ai sa` fim` sinceri` nu` a` avut` nici` un` r0st`;-j

ѕι`aтυηcι caη∂` є` ƒθaятє` вιηє`, є` cєνa` cє` ηυ`мι cθηνιηє`=d

Copilu` din` mine` se` tine` de` nebunii` intr`una, dar` nu`i pierd` urma` [-x. il` voi` pastra` in` suflet` pentru` t0tdeauna`. тe` accepтa` cυм` eѕтι` тυ`?;;]. cιηe` тe`a ιerтaт` de` т0aтe`?;-w. cιηe` peηтrυ` тιηe` p0aтe`... ѕa`ѕι pιarda` ѕυƒleтυ`?;-? •

Aici`. Acum`. Din` nou`. Iar`. Pa`.

● Am` pr0pus` sa` fac` ce`mi place`, cum` imi` place`. sa` nu`mi fie` frica` sa` pierd`, sa` ma` bucur`, sa` rad`, sa-mi fie` bine` si` atat`!; x

● 0` sa` incerc` sa` fiu` ce` vreau` sa` fiu`. cat` de` bine`, cat` de` rau`, nu` stiu`. cat` de` tare` inca` doare` nu` conteaza`. cat` de` riscant` nu` ma` intereseaza`!;-j

● Uneori`. pentru` ca` visele` sa` se` implineasca` este` suficient` sa` le` ai`!; x

● Esti` 0bosita` dar` inca` mai` auzi` ce` spune` lumea`. " Ce` e` cu` ea `? ". " Ce` incearca` sa` faca`? ". " Nu` poate`. Nu` are` cum` ". " De` ce` face` asta`? Nu` se` merita`! ";-j

Se` c0mp0rta` natural` si` c0pilareste`;"> din asta` lumea` 0` iubeste`!; x
Bwăiiiiiii câtee` proobleemee;> ce bineee că în sfârşiit am trecut peste eleeee #;-s! Ce perversă'i doamnaa măătaa;>, heii ce caracter infect si ce copil dement =]]; x!

• Să îţi đai seaмa că ar ℓipsi ceva atunci cânđ o să vezi că nu мai sunt în preajмa ta. Să te gânđeşti đoar ℓa мine мereu şi ce ai în jur să îţi spună đoar nuмeℓe мeu!

Fă` ce` trebuie`să` faci` şi` nu` mai` fii` naivă`, din` inima` lui` nu` ai` plecat`, habar` nu` ai` că` eşti` captivă`.

Suntem` 0amenii` ce` nu` vor` sa` stie`. cum` sa` nu` mai` fie` c0pii`. si` care` se` bat` cu` viata` stii`. ca` visele`s vii`!

Cine` te` vede` ar` spune` ca` nu` ai` nici`un defect`, dar` cine` te cun0aste` stie` ca` ai` un` caracter` infect`!;-&. :]]

Am` decis` să` fac` ceva` inteligent`, să` uit` c0mplet` şi` să` trăiesc` pentru` m0ment`.; x

Hai` bea` ceva`, aprinde`ti 0` tigara`, pune`ti 0` cafea`!;>

Simti` ca` facem` acelasi` c0mpr0mis`. repetat` la` infinit` ca` un` ec0u` in` abis`. si` te` gandesti` ca` poate`, e` t0tul` doar` un` vis`. in` capul` tau` inchis`, desprins` de` c0ltul` tau` mic` de` paradis`.

Fă`;> ce` trebuie` să` faci`;;], stii`;> că` 0` să` ajungi` dincolo` de` n0ri`;;]. cineva`/:] ti-a dat`;> aripi`;* dar` te-a lăsat`;> să` înveti`;;] singura` să` zb0ri`!

Stiu că am greşit;"> dar promit că nu mai fac;*, Uneori. mă port prosteste;">, de parcă as avea în mine un drac >:]. Dar tu nu stii să te superi pe mine >; d. mereu` te` rasfata`;;] si` te` invata`;> sa` crezi`;;] in` ea`; x

0fff`, adultii` ăstia`;-, sa` evadam`;;]. hai` sa` ne` ascundem` de` adevar`:]. hai` sa` mintim` ca` e` perfect`;-j. hai` sa` fim` suflet`;;]. nu` un` 0biect`;; x!

Nu` poate` sa` fie` t0tul` din` matase` si` satin`[-x. d`asta` tot` ce`i frumos` dureaza`al` Dracu` de` putin`!;-j

Si`;> uite` asa` v0inta` se` stinge`:]. degeaba` speri` la` mai` bine`;-j, ca` ce`ti d0resti`;;] se` reflecta` in` ce` faci`;> si` ce` ai` langa` tine`; xx!

Si`;> timpul` trece`:], mintea` uita`:], inima` tine` minte`;]. fapte` sau` citate` uita-te` prin` cuvinte`:]. am` invatat`;> ca` daca` vreau` trebuie` sa` dau`;;]. si` daca` nu` mi` se` raspunde`/:] inapoi` trebuie` sa` iau`;-j!

Ma` inveti` cum` sa` plang`:[[. ma` inveti` cum` sa` rad`:]]. ma` inveti` sa` ma` bucur` pentru` ceea` ce` sunt`;;]. si` sunt` a` ta`, doar` a` ta`;">. din` vina` ta`; x!

Visele` imi` aduc` lucruri` pe` care` le` ad0r`;-j!

Ma` c0bori`, ma` ridici`. ma` aprinzi`, ma` stingi`. asta` e` felul` Tau`;>. e` felul` Tau` de` a` fi`;*. dar` nu`mi pare` rau`[-x. esti` mereu` aici`; x!

E` deasupra` tuturor`, vegheaza`;*. cand` restul` d0rm`, Ea` e` singura` treaza`;;]. stie` ca` are` ceva` in` plus`;">. e `de` neajuns` fiindca`i mult` prea` sus`; x!

Diferita`, nu` poate` fi` c0mparata`[-x. nici` cu` t0ti` banii` din` lume` nu `poate` fi` cumparata`;]. greu` sa` ajungi` la` Ea`, firesc`;;]. sunt` multe` ca` Ea`, dar` nu` toate` stralucesc`;">!

Sa` iti` dai` seama` ca` ar` lipsi` ceva`/:]. atunci` cand` 0` sa` vezi` ca` nu` mai` sunt` in` preajma` Ta`:]. sa` te` gandesti` doar` la` Mine` mereu`;;]. si` ce` ai` in` jur` sa-ti` spuna` doar` numele` Meu`;-j!

Iti` spun` si` tie` ce` mereu` imi` spun` si` mie`;>. Nu` e` t0cmai` t0tul` Perfect`, dar` 0` sa` fie`; x!

Hai` arata` ca` p0ti`;">, lasa-i masca` pe` t0ti`;>!

Poate` ti-ai dorit` 0` v0rba` buna`;-j. poate` nu` a` fost` acolo` sa` ti`0 spuna`;|!

I` feel` like` the` sand` is` bl0wing` away`. int0` the` st0rm`. I`m inside` this` dream`. that` feels` just` like`. a desert` rain` :]!

Prefer` sa` ma` descurc` cu` ce` am`;;], prefer` sa` nu` tac`[-x, prefer` sa` nu` las`;], prefer` sa` sper` in` c0ntinuare`;-j, prefer` sa` cred` ca` dupa` n0ri` urmeaza` soare`; x!

False` sentimente`;-j!

Hai` sun`0 Tu`;;], spune`i ca` ti`e g0l` sufletul`;-. Nu` ad0rmi` tu` definitiv` sa` mai` scapam` de` 0` vita`;;]! =]]

Ce` ai` face` in` n0ua` ta` viata`;-? ai` alege` oare` aceeasi` cale`/:]. sau` una` n0ua`, fara` experiente` amare`;;]!

Pacat` :], scoala` nu` l-a invatat` [-x. cum` e` viata` in` jungla` de` asfalt`;-j

El`; x a` fost` primul` cu` aripile` rupte`;-. iar, Ea`; x fara` El`; x nu` putea` sa` lupte`:[

Cand` t0tul` parea` sa` prinda` iar` r0st`;>. 0` flacara` stinsa` te` trage` in` j0s`;-j!

Sunt` gata` sa` te` ascult`;;]. apeleaza` 0ricand`, dar` daca` vrei` sa` te` int0rci` eu` o` sa` plec` razand`;-j!

Apar` interesele` si` nu` îmi` pasa` pe` cine` calc` în` pici0are` [-x, atâta` timp` cât` pe` mine` nu` ma` afecteaza` si` nu` ma` mai` doare`;-j!

si-as vrea` s-o vad` pe`aia mica` cum` zâmbeste`; xx!

Vezi`;-? lumea` e` a` mea`;">, nu conteaza`[-x cati` 0` vor`;-j!

In` fiecare` zi` alta` p0za`;;], in` fiecare` zi` alt` zambet`, in` fiecare` zi` alta` privire`;>, dar` int0deauna` acelasi` copil`!; o3

Chiar` daca` ne` mai` certam` e` ceva` n0rmal`x_x, dar` nu`i firesc` sa` te` superi` din` ceva` banal`[-x.; x!

Si`;>. El`; x mereu` 0 s-o iubeasca` chiar` daca` Ea`; xx atunci` i`a gresit`;-"

Lasa-i pe` ei` sa` creada` ce` vor`;-j!

Era` în` z0ri` când` în` braţe` ti-am sărit` zâmbind`; xx!

Nu` p0ti`, iei` f0c`, de` tot`, Nu` pot` sa `ma` abţin`, del0c` Nu` s 0rb,` tu `esti` bună` de `tot` =pe~!

Si` tot` ce` mai` p0ti` face`;;] este`;>. s-o privesti`!

1 răspuns:
| Đϋffγ a răspuns:

" Beau bere… sa-l fac sprit pe Jack Daniel`s "

" Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama! "

" Incerc sa ma gandesc cum ma pot gandi la ce vreau sa ma gandesc… "

" Cred ca imi place ceva… dar nu stiu sigur ce?! "

" Play your music, play it so loud that nobody could sleep…NOISE MAKER! "

»" Fac cinste plateste vecinu! "

»" Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos… "

»" Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "

»" Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat! "

»" Du-te lent si vino tare pentru mine n-ai valoare! "

»" Ma tot uit la prezentari de moda dar niciodata nu vad pe strada asa ceva… "

»" Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru… "

»" Nicaieri nu-i ca acasa dar mai bine-i la HOTEL! "

»" Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina… "

»" Foaie verde magheran/M-a facut mama spartan! "

»" Mi-am aprins becu sa sting lumina… "

»" Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara! Nu-l inteleg ce ghinion are… "

» " Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa… "

» " Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala… "

» " *** dus… da si pe tine daca vrei… "

» " Sper sa prinzi muste la vara… "

» " Unde’i unu nu-i putere la butoiu plin cu bere…. Unde’s doi puterea creste si butoiu se goleste… "
» " Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi… "

» " Bai baieti ca sa fiti ca mine nu puteti, asa ca mai incolo ca sunteti niste boschetzi! "

» " N-am status acum…. dar am avatar! "

» " De ce incerci sa imi downloadezi statusul? Te crezi blonda? HA! L-am downloadat eu inaintea ta! "

» " Ai Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Du-te vere! "

» " O gãinã avea 2 picioare in special stângu`! "

» " Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme! "

» " Bate si ti se v-a deschide… proces penal! "

» " Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra… "

» " Opriti Planeta, vreau sa cobor… "

» " In caz de al III-lea razboi mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice! "

» " Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua… "

» " Viitorul suna bine, pacat ca nu raspunde nimeni… "

» " Iti fac cadou o matura ca sa zbori dracul din viata mea… "

» " Si daca ramuri bat in geam. si daca ramuri bat in geam. bag **** tai copacu`… "

» " So *** pe mama gratis ) "

» " Da-mi si mie webcam-ul sa iti vad fata aia de c*r! "

» " Daca toate masinile vin spre tine… esti pe banda gresita! "

» " Cei mai buni magicieni sunt barbati: *** si dispar… "

» " Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online? "

» " Daca prostia ar fi amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada… "
»" Ma urasti, te urasc, ma placi, esti homo… ) "
» " Primeste mama ta cu violu`? ) "

» " El :Hey estinoua(9) pe aici?
Ea: Da.
El:nu vrei sa fii sasele(6) meu?… "
» " Pasarile ciripea nu avea treaba se distra… ) "
» " La multi ani celor cu nume de buruieni… "
» " La film pe Radio21… "» " In padurea cu alune aveau casa 3 catei… vine Gigi si le spune : Nu treceti in turu 3! "

» " Tristetea ta ma strange de ****… eu strig din tufis: fii mai fericit ba ca nu pot sa ma pis! "
» " Vinul rosu de Vaslui, face **** ca un cui! "
» " As vrea sa fie ceva intre noi… dar mai mult in tine! "
» " Invata din greselile parintilor tai…… foloseste metodele contraceptive… "
» " Nu-s…. cauta-ma in dictionar! "
» " Lasa un mesaj pe propriul tau risc! "
»" Intel inside, Idiot outside… "
» " Cumpar droguri…pentru relatii sunati-ma la numarul 112/955. ofer cazare pe termen lung dupa incheierea contractului…rog seriozitate! "
» "Daca-s avea fata ta mi-as da parintii in judecata… "
» " Cum de esti inca aici? credeam ca gradina zoologica e inchisa noaptea… "
» " A pretty girl can kiss a guy…a bird can kiss a butterfly…the rising sun can kiss the grass…but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS! "
» " Mi-esti amica… iti sunt amic… ce zici te scot la un suc la plic? "

» " Dumnezeu a facut cerul, pamantul. apele. te-a facut pe tine…cu totii facem greseli… "

» " Imi vine sa-ti sparg dintii…dar de ce sa te fac sa arati mai bine? "

» " Doamne… fa-ma pasare sa ma pot caca pe toti… "

»" Oglinzile nu pot vorbi…dar ce noroc pe tine prietene ca nu rad… "

» " I’m not a hearthbreaker…. i’m a pussy penetrator… "

» " Unii oameni iubesc asa de mult femeile lor încât, pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora… "

» " Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari… "

» " Sunt departe, departe, foarte departe… in camera alaturata… "

» " Scuze ca nu te-am cautat dar mi-a mancat pisica mouse-ul si nu pot da click pe tine! "

» " Uita-te pE tavan sI aI sa vezi urme de copite de CaL… "

» " nu CiTi statusul prostule…prea tarziu, deja L-aI Citit… "

» " Te-am intalnit in cimitir, aveai pe piept un trandafir, din ochi iesea un viermisor, aveai in spate un topor! "

» " Iubito…. iubeste-ma! "

» " Guvernul Romaniei…. o adunatura de pampalai… "

» " Care i treaba mosule? "

» " Daca-o freci cu bucurie, imposibil sa nu-nvie! "
» " Cauta-ma pe la gaini …daca nu ma gasesti… cauta-ma pe la oua… "

» " Hop sa………. zile Cleopatraaaaaaa! "

» " Bine o zis …cine o zis…cand o zis…ce-o zis… "

» " Ssssssss MAI USOR! aaaaaAsssaaAA! Daaaa! Mai JOS! Da! exact mijlocul ma doare… ahh ce bine faci masaj "
» " Am nevoie de un minut ca sa iti stric dimineata si de 2 legate ca sa te fac sa iti iei viata… "
» " Hello, welcome to my away message, how may I ignore you today? "
» " Nu lucrez in weekend-uri si in zilele care se termina cu " i "
» " Esti frumoasa ca o stele, tu mi-ai rupt inima`n doi… toate sufletele mele bate pentru tu si noi… "
» " Stiu ca stau de 3 zile incontinuu pe mess… dar nu e treaba ta… "
» " Azi nu dau autografe… "
» " Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu! "
» " Scriu la matematica… ( o am pe profa de mate. in lista ) "
» " Be The Best… *** The Rest… Be The One… Not Anyone… "
» " I’m mobile ca n-am pc… "
» " Buzz me If you need me, but if you don’t need me *** off! "
» " In momentele dificile ale vietii, trebuie sa ridici capu, sa bombezi pieptul si sa spui cu hotarare: Acum chiar ca-s in rahat pana-n gat! "
» " Mare e gradina ta doamne, si mereu isi muta gardul! "
» " Inainte sa-l gasesti pe Fat-Frumos, trebuie sa saruti multe broaste… "
» " Iubeste-ti aproapele, dar sa nu afle nimeni… "
» " I`em ãuei…. pliz weit! "
» " Sunt foarte sexy…. ma scoti la un Pepsy? "
» " O femeie trebuie sa fie batuta in cap sa se culce cu un prost… " [by DeMoN]
» " Vad ca ti-e foame de mine…. eu sunt in seara asta desertul pentru tine "
» " Se stie din start ca baietii nu au masura… si se stie de la Eva ca femeile vor ****! "
» " Valeu…valeu…valeleu…… mi-am scapat basca-n veceu` "
» " Viata e o curva…. TU esti VIATA mea! "
» " Curiozitatea ii impinge pe unii sa descopere America, si pe altii sa asculte la usa… "
» " In fiecare dimineata ma uit in topul celor mai bogatzi oameni din lume …. daca nu ma vad printre iei ma duc la munca! "
» " Foaie verde castravete, am dat headshot prin perete n-a fost wall a fost bulan si mi-a dat adminul ban… "
» " Nu mai intrati pe mess, o sa ies eu din cand in cand sa va zic cum este pe aici… "
» " Hell was full, so I’m back! "
» " spersanutiiamulttimpsacitestistatusulasta "

» " O tigara iti scurteaza viata cu 2 minute…
O sticla de bautura iti scurteaza viata cu 4 minute…
O zi de munca iti scurteaza viata cu 8 ore! "
» " De treci codrii de arama nu te costa nici un ban de treci pragul de la crama dai salariul pe un an… "
» " Nu fumati in pat…. ca nici noi nu facem sex in scrumiera! "

» " Save energy…. sleep in school! "

» " Vino mama sa ma vezi…. muncitor la spatii verzi…. c-am furat si eu ceva si m-a prins politia! "

» " Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra… "

» " Viitorul suna bine…. pacat ca nu raspunde nimeni! "

» " Nu furati! Parlamentarii nu suporta concurenta! "

» " Daca pozele ar vorbi……ce crezi ca ar spune avatarul meu? "

» " N-am status acum…. da am in schimb avatar! "

» " Le stiu pe toate……. da-s maritate! "

» " Enervez…… in rate lunare! "

» " Cand stapanul nu-i acasa…. sar pe geam si intru-n casa! "

» " Cand am pornit la drum, am intalnit o proasta /Am incercat sa fug, mi-a devenit nevasta… "

» " Don’t love & cry…. *** and smile "

» " Am un iepuras dragut… nu refuza dacal ***… e grasut e foarte dur… si-a bagat 1 ou in c*r… si mai zice ca-i tampit… strigand Paste Fericit! "

» " Ea e fata cultivata…. si si`o pune numai cand e beata! "

» " Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri… "

» " Ciocolata e a mea si n-o dau la nimenea… "

» " V-a iubesc atat de mult, ca imi vine sa v-a ***… "

» " Tanara, draguta, blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1. 20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion! "

» " *** is good, *** is funny, all the people *** for money, if u think *** is funny, *** yourself and take the money… "

» " Pierdut nimfomana blonda, in bortbagajul unei dacii, ofer recompensa! "

» " Eu vampir tu Dracula …. eu sug sange tu sugi ****… "

» " Fata se uita in ochii mei, dorind un sarut romantic, eu ma uitam in ai ei dorind sa o *** salbatic! "

» " Sa-mi bag **** pe fereastra, sa v-a *** pe toti din casa! "

» " 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 …. moamaaa…. cati prosti imi citesc stautsul… "

» " Hai sa bem, sa ne distram ca astazi te inmormantam… "

> " Poti sa fugi, oricum o incurci, oricum te alerg… te prind, te sparg la buci! " [by DeMoN]

» " Bautura si femei pentru toti baietii mei! " [by DeMoN]

» " Cu femei si bautura o mai duc o saptamana! " [by DeMoN]

» " Ia fa ****…. ia si bea…. apa din olita mea…
apa dulce de izvor…. cu 80 % clor " [by DeMoN]

» " Curgeeeeeee…. curge coniacu`…. pana ne i-a dracu` " [by DeMoN]

» " Vand Rotweiller. Mananca orice si ii plac foarte mult copiii… "

» " Angajez CLOWN. Rog seriozitate! "

» " Tocmai cand credeam si eu ca o scot la capat,
se gasi unul sa mute capatul mai incolo… "

» " Te-am vazut…. te-am placut…. si am vrut ca sa te ***… " [by DeMoN]

» "Se lipesc banii de mine…. ca am super-glue la mine… " [by DeMoN]

» " Plecat cu iubita……. la o bere…" [by DeMoN]

» " Tu esti cu*va eu sunt peste…. impartim banii frateste… " [by DeMoN]

» " Marsh. eu nu sunt mata… sa cenzurez in fata ta limbajul! "

» " Agresez pustoaice de liceu… care vor sa invete. facem un 69? sau un 6210 "

» " Cand e cald judec la rece…. berile! "

» " Nu am probleme…. sau semne de dependenta. …am castigat intr-un capac de bere…. experienta! "

» " Sunt multe bagaboante…. care sug **** la soferi… ar trebui sa ma ingrijorez. sau sa ma fac sofer? "

» " Tot respectul meu pentru fetele ***……… v-a iubesc in gura…. sunteti super ***! "

» " Bat si *** ca masina de cusut "

» " Un sac de nuci… e de ajuns sa-ti dau la buci? "

» " Eu sunt cel/cea mai tare…da nu ma cunoaste nimeni! "

» " Verigheta este cea mai mica catusa din lume! "

» " Iti place sa fii mângâiat? Sa fii atins si sa fii pipait? Si… sa fii încins? Îti place respiratia celuilalt lânga urechea ta? Sa îti respire pe gât sau pe fata? Îti place sa încerci pozitii noi? Sa începi rece si sa sfârsesti cald si transpirat?… Atunci mergi cu Maxi-Taxi! "

» " Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompieri! "

» " Majoritatea oamenilor sunt de acord cu cel ce-si tine gura! "

» " Daca esti bou si vrei sa te arunci de pe o cladire datorita unei fete, sa te gandesti inainte mai boule ca ai coarne si nu aripi! "

» " You say I’m a asshole like it’s a bad thing… " > " Ma dau cu prosopul prin baie………eu "pot" tu "puti"! "

» " Schimb sotie gospodina pe sotie cu*va, o zi da una ba! "

» " Ia zi fa, iti iau o cola? "

» " Nu beau, nu fumez, nu injur, dar am o singura problema: mint ) "

» " No acum pentru. tara, pentru. tara, pentru. tara! "

» " Vreau sa te *** pe ritm de rapp in timp ce ma cac! "

» " Stau in puta si-l ascult pe gutza! "

» " Iati papuci de viteza! "

» " Mandru`s ***! "

» " Luati-va zboru` ca avant va dau eu! "

» " O femeie trebuie sa faca 70 de lucruri: 69 si cartofi prajiti! "> " Mi-a dat doctorul regim…… sa pun multa gheata`n gin! "

» " Parul vostru este sec, fara culoare, incontrolabil!? Cred ca il pierdeti! "

» " Invat sa zbor…. si dupa aia ma arunc de pe geam sa vad daca am inteles lectia… "

» " Doar Cu Sabia Si Cu Pumnu…Poti Sa Ajungi Numarul 1! "

» " La un pahar de vorbe… "

» " Ce par frumos ai…… pacat ca iti iese din nas! "

» " – Cioc-cioc! – Cine-i? – Berea! – Intra! "

» " O astept pa masa ca pa soru-sa am rezolvat-o deja ca e c*rva ca masa… "

» " D! N! D, ma dau cu sania in congelator… "

» " Strada se traverseaza oricum si pe oriunde, toata smecheria e sa tii ochii inchisi… "

» " Viata e prea scurta ca sa bei un vin prost… "

» " Sunt un c*cat haios si caut o basina draguta si sexi! rog seriozitate… "

» " Imi trag **** la xerox sa va fac insigne! "

» " Ce bine arati… ai fost bolnava? "

» " Copil Tembel! Pierdut Borcan Zacusca! "

» " Acuma m-am trezit! Pa, ma culc… "

» " Pentru toate fetele care vor sa-mi stie contul` din banca…. le trebuiesc codu` pin… "

» " Vopsesc lampile de la T. V …. poate o sa vad color! "

» " Smile! Life’s good! "

» " Pentru unii bunul simt dauneaza grav sanatatii, motiv pentru care refuza sa aiba asa ceva… "

» " Astazi… am aflat ce e Iubirea :X …. MAINE…. afli tu ce-i despartirea… "

» " Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii celor din jurul tau… "

» " Dovada vie ca sex-ul slabeste! "

» " Sanatate si virtute… hai noroc s`avem ce ***! "

» " In 18oo Dracula sugea sangele virginelor… in 2oo7 a murit de foame! "

» " M-am sculat cu fata la cerceaf asa ca nu ma intoarce! "

» " Stiu ca nu stiu nimic… deci stiu ceva! "

» " Draga esti de milioane…i-a 50. 000 si du-te… "

» " M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la lucru, dar cand am vazut joi ca vine vineri… m-am gandit ca ce sa caut eu sambata la lucru cand duminica e zi libera?! "

» " Du-te tare vino lent si mai zici ca n-am talent!? "

» " Alti numara cate stele is, da eu cate nu-s… "

» " De ce sa bei si sa conduci cand poti sa fumezi si sa zbori! "

» " Ghinionul vostru, bulanul nostru… "

» " Viata-i plina de *** si eu sunt plin de viata! "

» " Toata viata am iubit femeia in slip… "

» " La o zgura de aer! "

» " Notre poule dans votre cour… "

» " Caut cu lumanarea… gasesc aproape orice! "

» " La munca, in chiloti?! "

» " N-am nici o problema cu alcoolul?! beau, ma imbat, cad pe jos… nici-o problema! "

» " Ne racorim cu o Cola? dupa sex… "

» " Daca ai puta mai bine l-ai cauta pe Gutza… "

» " Dus…. peste 7 mari, 7 tari, 7 ape, 7 continente, 7 munti, 7 dealuri, 7 campii, 7 movile, 7 crevase, 7 lacuri, 7 izvoare, 7 pajisti, 7 orase, 7 cartiere, 7 blocuri, unde nici buzz-urile nu ajung… "

» " Daca femeia ar fi buna la ceva, si Dumnezeu ar avea una… "

» " Cine vrea plictiseala?…. o da u pe gratis! "

» " Mama prostilor……. e mereu gravida! "

» " I`m the best so *** the rest! "

» " Si marmota invelea marijuana in lenjerie intima sa poata trece granita… "

» " Ce faci dom’ne? Uite bine, absoult nimic! "

» " Merg pe gard, ma tin de drum, dau cu caini in bolovani, sa ma apar de dusmani… "

» " When I go la brat cu tine Ma simt very magulit Caci are looking toti la mine Oh, I`m so, so fericit. "

» " I can`t to sleep azi`noapte Si-am stat sa learn ceva From cartea de engleza Sa`ti tell iubirea mea… "

» " You are totul pentru mine And i want sa ne iubim Dar it`s difficult vezi bine Caci we nu ne potrivim… "

» " Te-ai gasit sa ma`ntelegi! Vad ca dear te iubesc Understand i love you draga Cum naiba sa-ti mai vorbesc? "

» " Ah, ar fi atat de bine But you see nu`i chiar asa Caci eu speak what i can spune, Dar mai zi si tu ceva… "

» " TBC = Tutunul Bucuria Copiilor! "

» " CMF = cand ma ***! "

» " NPC = nu port chiloti! "

» " LOL = la o laba! "

» " PLM = plecat la magazin! "

» " FMM = frate mersi mult! "

» " STF = sa-ti traiasca familia! "

» " Drujba Ileana : Taie lemne, bate cuie, ****`n cur si da si **** ) "

» " Aaaaaam p********la maaaaaareeeeee… "

» " Daca as avea SuperGlue… as lipi ID`ul tau cu al meu… sa fim impreuna si pe net! "

» " Tanar, chipes, cu bani multi, masina scumpa caut status… "

» " Viata e atat de oribila… de cand te cunosc… "

» " La voi inspiratia e ca ciclul… vine o data pe luna! "

» " ATENTIE daunez grav sanatatii! "

» " Sunt 2 tipuri de oameni: Eu si cei cei care vor sa ajunga la fel ca mine! "

» " Femeia ta sta langa tine din lipsa de imaginatie! "

» " Angajez personal in domeniul Felatii cu Publicul, rog seriozitate… "

» " Femeia e o comoara…. de aia trebuie ingropata! "

» " O oaie…. doua oi…. trei oi…. uite si magarul! "

» " Hai…………. Hai sa…………. Hai sa ne…………. Hai sa ne f………. Hai sa ne fu……………Hai sa ne furam timp pentru o cafea… "

» " Ceea ce se afla in stanga acestui status se numeste barbatul ideal… "

» " Am un cap perfect patrat! "

» " Am zdrobit un soricel, seara pe perete si din burta de la el am mancat spaghete… "

» " Bei un ou cu sefu` garii? "

» " O sa mori bah puta ascultandu`l pe gutza…"

» " Ai fost alaturi de mine cand m`am imbolnavit… Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul… Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina… Mai plimbate`te! Imi porti ghinion! "

» " ti-ai facut operatie estetica cumva? Caci am vazut azi la fereastra un cap de castravete in loc de cartof cum eram obisnuita… "

» " Cine ma? Eu? Eu sunt frate… Toparceanu nu a fost… Nici Creanga, nici Eminescu… nici restul turmei…! "

» " N-o mesteci? Nu pe dracu… "

» " Din motivul lipsei de bani si pentru ca Veronica ii facea fite, Eminescu intra intr-o perioada pe care mi`e rusine s`o spun… "

» " Vroiam doar sa stii cat de mult inseamna prietenia noastra pentru mine, daca am fi pe un vapor care se scufunda si cu o sg. vesta de salvare… mi-ar fi f dor de tine! "

» " Foaie verde busuioc, iti dau ****… vrei non-stop! "

» " Pot sa iti iau ceva de baut sau iti dau banii? "

» " Arati asa de bine, incat era sa fac infarct! "

» " Scuza`ma… am observat ca nu m`ai observat! "

» " Sunt perfect sanatos… mi-au spus vocile! "

» " I will see you again… but not yet. Not yet! "

» " Frumoasa-i viata sus in munti,/Cand mergi pe o carare./Putini? lume sunt ca noi,/Putini? in lumea mare… "

» " Mireasa este putin gravida, fiindca ca a fost usor violata… "

» " Ballentine`s Day!"

» " Cine`i harnic si munceste, are tot ce vrea. Cine`i prost si leneveste, are tot asa… "

» " Cu coasa printre vecini… "

» " De ce taci ba? "

» " Trece lebedele-n zare… eu ma uit, ele dispare… "

» " Viata-i trista fara…? "

» " Nu-s momentan la tastatura, dar dac tipi foarte tare la monitor s`ar putea sa te aud… "

» " I dont think, I just drink! "

» " Tu me dices che`stoi loca / Eu ti-o`mping, ti-o`ndes pe mocca… "

» " Dau din craci ca cei saraci si din buci ca cei nauci! "

» " Sunt usor de agatat si cad repede la pat… "

» " Sa curga Jack cu Red Bull pan dimineata… imi bag ****-n ea de viata…. "

» " RDS… sa ti-o-ndes! "

» " Ce dai bah, nu stii sa-njuri? "

» " Daca ai portofelul gros, inseamna ca e plin de maruntis… "

» " Sogorii stiu ce si cum ) "

» " Napoleon e mort, Einstein e mort, Mihai Viteazul e mort ( si nici eu nu ma simt prea bine… "

» " Caut loc pentru cersit……. cine ma ajuta sa gasesc primeste 40% din castig! "

» " Va doresc o zi buna! Ceea ce nu cred… "

» " Nu exista femei urate, ci doar barbati insuficienti de beti! "

» " Traim intr-o era in care pizza ajunge la noi acasa mai repede decat politia! "

» " Femeile sunt impartite de catre barbati in 4 mari categorii:1.mame; 2.doamne; 3.cu*ve; 4.mama doamne ce mai cu*ve! "

» " Mi-am luat de curand BMW X5 si l`am tunat pana l-am facut ARO! "

» " Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine, isi aprindea tigara… Doamne sa scap berea din mana nu alta… "

» " Calare… pe situatie! "

» " Nu conteaza cat ma iubesti… atat timp cat te prefaci… "

» " Psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat… "
» " Fetele imi bat in geam / nu aud am termopan… "

» " M-am suit pe telegraf sa-mi scutur fusta de praf… politaiul m-a vazut, m-a certat si m-a…. batut! "

» " Foaie verde intr-un copac, mie`mi vine sa ma…. plimb! "

» " Sunt mai mult decat Stepped Out… sunt si Busy ca I’m on the Phone si chiar nu stiu cand I’m going to Be Right Back! "

» " Daca nu sunt la coada la paine cautati`ma la oua! "

» " Corup minori/minore la domiciliu! "

» " Vrei internet de 555 ori mai rapid? N-AVEM! "

» " Cateodata stau si ma gandesc daca eu intr-adevar pot gandii… "

» " Opinia mea nu conteaza, asa ca nu mi`o bag! "

» " Ma plimb cu compu` pe strada… "

» " Eu sunt dovada vie ca omul poate traii fara creier! "

» " In afara de ceva mai ai de zis si altceva? "

» " Vine potopu` dar nu ma mai sperie, am vazut atatea razboiaie, victime… 11 septembrie… "

» " Dumnezo` va`nbucure…. 380 va scuture "

» " Am citit ca tutunul dauneaza si m-am lasat de fumat! Am citit ca alcoolul dauneaza si. m-am lasat de baut! Am citit ca sexul dauneaza si? m-am lasat de? citit! "

» " Nu sunt? Cautati-ma pe Google! "

» " Pizza, hamburger si bere fac viata o placere… "

» " My name is Bond… Vaga Bond "

» " Cine nu are loc de mine, nu ma intere`… sa se inghesuiasca! "

» " Abia astept sa apari pe mess… "

» " Don’t be sad… don’t feel blue… Frankenstein was ugly too! "

» " Compania Durex va anunta cu regret ca nasterea dvs. a fost un accident… "

» " New status message… "

» " Daca esti invizibil, poarta-te ca atare! "

» " Invisible… only loosers can see me! "

» " Dragostea = batai de inima pentru dureri de cap ) "

» " Pierdut tractor! "

» " Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator… asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci! "

» " Daca dragoste nu e, macar sex sa fie! "

» " Lasati femeile sa vina la mine… "

» " Sex instructor, first lesson free! "

» " Cum sa pot avea incredere in tine? cand eu nu am nici in mine, odata am vrut sa ma besesc si m-am cac*t pe mine ) "

» " Game Over… "

» " I’m busy talking to myself! "

» " Girls, say no to oral sex! Go ANAL! "

» " Fat people are harder to kidnap "

» " View My Webcam… 3$… 1 min "

» " [Buffering… 69%] "

» " Dorm pe mine, dorm pe tine, dorm pe fabrici si uzine… "

» " Nice shoes… wanna ***? "

» " Cea mai buna vopsea de oua e rujul "

» " 404 Error "

» " Daca inchid ochii, de ce nu vad in mine? "

» " Vad voci… "

» " Tare obsedat mai esti de si statusu`mi citesti! "

» " Oare ce vroiam sa scriu la status? "

» " Inot pe apa sambetei… "

» " Don’t play stupid with me… I’m better at it "

» " Out of my mind, back in five minutes "

» " Don’t steal … the government hates competition! "

» " Toti oamenii mor… dar nu toti oamenii traiesc! "

» " Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie… "

» " Cine se trezeste de dimineata? asca toata ziua! "

» " A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta… "

» " Eu nu sufar de nebunie, ma bucur de ea in fiecare minut… "

» " Nu este important sa castigi… este important sa-l faci pe celalalt sa piarda… "

» " A gresi este omeneste… totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste… "

» " Este bine sa lasi bautura, insa rau este sa uiti unde ai lasat-o… "

» " Banii nu fac fericirea, o cumpara gata facuta! "

» " Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei? POLITIA, POMPIERII si SALVAREA "

» " Daca ai vointa poti muta si muntii, daca ai creier ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza… "
» " Sunt la 2 m sub pamant… daca vreti sa vb. luati pamantul de deasupra mea… "

» " URGENT! schimb Caiet A4 cu Audi acelasi model, rog seriozitate! "

» " Inteligenta ma urmareste… dar eu sunt mai rapid "

» " Viata este un vis, dar a visa nu inseamna a trai! "

» " Cine rade la urma, nu s-a prins de gluma… "

» " Nu sunt complet inutil, cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii… "

» " If u see me, don’t come to me if u come to me, don’t talk to me if u talk to me, don’t kiss me if u kiss me, don’t *** me if u *** me DON’T STOP "

» " *** is good, *** is funny, All the people *** for money, if u think *** is funny, *** yourself and take the money… "

» " Cand eram mic credeam k faima si banii ma vor face fericit… acum ca am crescut am realizat ca… chiar asa e! "

» " Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine… isi aprindea tigara… Doamne sa scap berea din mana nu alta! "

» " Buna, sunt un virus rom? esc, dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt? stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog, fii dragut, sterge un fisier de-al tau si pretinde ca esti speriat… "

» " Foaie verde de bihor nu da mass ca ai ignore! "

» " Prietenii imi bat in geam.Nu-i aud… am termopan… "

» " Te`ai apucat de karate de frica sa nu te bata Dumnezeu! "

» " Grab your dick and double click ) "

» " Cine a pus "u"? langa "i"? pe tastatura ca am vrut sa-i scriu la o tipa " misto " si i-am scris " m*isto "

» " Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci? "

» " Ce bine mirosi, ce bine te`nbraci… parca vii de la vaci "

» " Ma uit la tine, la uit la Luna… mai bine ma uit la Luna! "

» " Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel… "

» " Acolo unde dragoste nu e… facem! "

» " Munca nu a omorat niciodata pe nimeni, dar de ce sa risc? "

» " Nu Ma Supar Ca Vorbesti Asa De Mult… Atata Timp Cat Tu Nu Te Superi Ca Eu Nu Te Ascult "

» " I was born intelligent! Education ruined me… "

» " Fac baie, a mai trecut 3 luni… "

» " Lasa ca daca vreau sa vb. te caut eu! "

» " Alcoolul omoara incet incet… nu conteaza, nu ma grabesc "

» " Daca ai puta nu ma deranja… "

» " Membru al asociatiei nationale " darma-s-ar scolile "

» " Prosti sunt muritori… dar prostia e vesnica "

» " Available just for one person, ahh…de tine am uitat "

» " I am busy, you are an idiot… have a nice day! "

» " Nu`s acasa, cauta-ma in porumb! "

» " Dus cu pluta… revin pe conducta "

» " Nu te baga in lumea drogurilor… suntem si asa destul de multi… "

» " Inteligenta este o boala pe care nu multa lume o are!… Esti contagiat? "

» " Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc "

» " De ce sa bei si sa conduci… cand poti sa fumezi si si zbori? "

» " Ce statusuri aveti fratilor, v-ati facut cu totii filozofi? "

» " Am luat o razna… promit sa o dau inapoi… "

» " Cu ocazia zilei internationale a copiilor strazii, va urez un sincer " La Multi Ani! "

» " Please wait… "

» " Mash duce sa ma`ntorc…"

» " Raspund greu, insistati! "

» " Manc, nu vorbesc cu gura plina…"

» " Pentru moment, abonatul nu poate fi contactat… reveniti! "

» " Cine vrea gripa? E moca!

» " Plecat dupa bani, si voi dupa mine… "

» " Fa-ma Doamne ce n-am fost … padurar si sef de post!… sa cante haimanalele ca sa`mi rupa pijamalele ) "

» " Daca mai observ ceva interesant … v-a anunt!"

» " Cand ma uit un pic la tine, imi vine sa ma cac pe mine ) "

» " I’m very very very happy! Nu deranjati fericirea