| Cristynik a întrebat:

Hey` vreau niste statusuri de dragoste...sa arate ca sunt "in love"hee hee ceva deosebit daca se poate, si nu vreau linkuriwinking [ scuzati categoriahee hee] Dau fundita:*!

2 răspunsuri:
| youangeldevil a răspuns:

Cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa k ai grija de el k la tine'n inima nimeni nu-i la fel"
Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!
si totusi stie cum sa faca, cum sa ma tina, Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina:X"

Sch|mBa` tot RaUl |n B|ne, ch` Sh eO` m`Am Sch|mBat Pt. Tn!love struck
Mandria ti-a ramas cea mai mare avere, zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere. happy
tu mie? n'ai ce sa'mi daioh go on de unde dracu inima? ca n'aioh go on

Invat sa plang fara lacrimi, sa admir cu masca indiferentei pe chip, sa sufar razand de fericire, am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!

♥Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! ..pentru ca stii..viata e grea si lumea e rea..cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

Nu am fost niciodata de acord sa fac anumite lucruri doar pentru a fi pe placul anumitor persoane.Am spus intotdeauna NU sau DA atunci cand mi-am dorit cu adevarat acest lucru, chiar daca a asta a dus la excluderea mea din anumite grupuri...chiar daca deciziile mele au starnit comentarii mai mult sau mai putin placute...

Pretinde ca n-ai inima... asa nu te va ranii nimeni!
Mi-am ingropat vise, sperante,
Intr-o falsa prietenie.
Am constatat
Pretenul` cel mai apropiat
Plin de invidie m`a tradat
Din 10 prieteni, stii ca 5 sunt falsi. Iar daca apare o problema, inca 3 fac pasi
Nu vreau sa ne'amintim ca unele'au plecat fara sa zica "pa fa ne'auzim". Nu avem averi, doar prietene care suna Sa ne spuna"Grija de tine te pup, noapte buna"

Ai uitat cand pe strada m-ai vazut? Poate te-ai schimbat, da` eu tot aia sunt!

Azi in urma voi lasa. Zilele din viata mea. Clipa cand eu te-am pierdut. Ziua cand te-am cunoscut

Ai un vis, te ajut sa-l impinesti
O sa ai lumea daca ma iubesti
Tot astept. te astept mereu
Eu te astept mereu...

Ce pacat ca nu a ramas nimic
Aprind o tigara.Si te strig.

Acum o prietenie moare

Nu mai poate respira

I-ai luat tot oxigenul

Prin tradarea ta...

Dar ochii ei nu mai vorbesc... ea ca pe`o lacrima te-a sters

Saptamanile, zile, orele trec. o prietenie s`a dus, asta`i tot ce percep

Cine e destept sa. nvete, Prietenii au multe Fete. :]

O prietenie care s. a terminat, Inseamna ca nici n. a existat de fapt.

crede`ma, niciodata n`am vrut sa ti se prabuseasca lumea din cauza mea.
mi-a spus tata odata o vorba mare " Fata mea, nu te lasa calcata in picioare de un oarecare "?
Imi zicea mama sa nu`mi pierd capul, sa nu ma indragostesc. Baa, dati repede timpul inapoi, nu stiam ca gresesc :-s
M`am schimbat? Parerea ta, eu doar am devenit ce nu credeai ca voi ajunge candva oh go on
Pt mine intri si in foc ..paai, arunca`te de tot, vreau sa te vad mort happy
Doamnee, da`mi rabdare, ca daca imi dai putere. ti`l castrez.
Ma el iubeste, spune ce simte. dar defectul lui e ca minte! happy
Pentru ca sunt puternica mereu îmi spun: " Plâng mâine, astazi am treaba! ". :d
Ti-as da tot, dar nu mai am ce. de unde dragoste ca nu mai e happy
Nu plânge niciodata pentru un baiat. Ti se strica machiajul.Si rimelul tau valoreaza mai mult decât un baiat care nu stie sa te aprecieze! happy
Intr-o zi prietenii te vor întreba: - De ce nu sunteti împreuna daca ea e atât de speciala pentru tine?!
Iar tu, scotând fum din tigara, cu chipul mâhnit vei spune: - Am fost un prost si am pierdut-o!?
Auzi ..de ce le numesti "amintiri frumoase" daca atunci cand te gandesti la ele plangi? :-s