| LemonCandy a întrebat:

Hey`! Vreau niste statusuri gen asta : Am crescut!`Am lasatin urma` un trecut! si-acum, cu capu` sus, pot spune ca am ajuns unde am vrut!`:-x
Dau funda love struck Mersii muult`!

4 răspunsuri:
| Cosmynutzaa a răspuns:

Sa Taci cand vb eu´.nu imi place ´ sa minti cand´ mint si` d eu´. nu´mi place :d sa nu spui " pa " asta e replica mea!

| LemonCandy explică:

Vreau cat mai multe nu numai unu big grin

| Cosmynutzaa a răspuns:

Vreau sa par naiva, emotiva, nu e rau.Ca nimeni sa nu`si dea seama ce e in capul meu!"
Dau Rime corecte` Te ard l sentimente`. Ti se pare un miraj.-eu iti spun ca n-ai curaj. intra`n anturaj.dar oricum` fac ce fac si te scot din peisaj`
vorbele MeLe DoR? Da Ce Ai VrEa? Sa Te AlInTe? tine’Te BiNe Ca De Acum InCoLo Nu Te Mai LoVeSc Cu CuViNtE (scuze cacofonia)
Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe…Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva…Uita`te La Tine.
Vezi tu scumpo, o fi stat sh` cu tine, stiu stiu c`a arso si cu altele ` dar vezi tu `el are o fta si pentru el. fetita lui e cea mai importanta

Ce să iţi fac? Asta e firea,credeai că în viaţă te inşeală doar privirea?
Sunt extrem de simplă şi extrem de clară... dar pot fi şi extrem de calmă şi extrem de vulgară

cu pielea ei bronzata, pune pasiune.vb`este urat da fce numai lucruri bune
Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe.
O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi.
Crezi gresit,nu ma vei domina,asta e,independenta e gagica ta,eu te iubesc dar nu suport sa fiu controlata,e adevarat,ma domini cateodata, pentru ca totusi asta-i regula in lume, dar crede-ma o fata ca mine nu se supunelaughing
Dwte si fatsi fata.Dar iti daw un sfat...Sa nu-ti faci operatsii! Findka saa purtat.Si la niciun doktor.Nu cred ca.i convine.Sa`tsi faca operatsii estetice tsiee!:]]
♦Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei Distruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte dulce "
♦M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea :X
ThE uItI la mN invidioasa pHe sub Breton Dar eO ThE vAd Mai pierduta ca Un ApEL Pe telefon:X:
Cam atatea stiu deocamdata. Daca mai stiu mai revin... Fundita?big grin

| Miriiii a răspuns:

"Suntem genu` de fete care te facem de bani si mergem mai departe si facem si pe altii de bani``

; "Dacă le dai prea multa atenţie eşti zdreanţă, ascultă`mă bine fato. scuipă`i direct în faţă!

Crezi ca`i bine. Sa te insel si apoi sa vin la tine`? Sa intorc capul cand vine. Orice tip care arata bine?!

Luxul tine de bani, eleganta si de educatie! Fii eleganta, nu te vinde pe nimic!

Ador ca sunt atat de mica pe langa tine.Ador ca ma simt in siguranta langa tine.Te ador pe tine!

• Te`a iubit odata, si ai pierdut`o. In fine, nu tine doar de tine, ca daca te gandesti, tot el ti-a luat`o si tu ca prostu ai lasat`o! Tsi-a furat`o.

Stii ca niciodata nu as putea sa te las Iti spun si tie ce mereu imi spun si mie Nu e tocmai totu' perfect dar o sa fie

Stiu ca e greu dar sunt aici Gata sa te ridic cand simti ca pici :* Stiu ca astepti perioada in care va fi bine \:d/ Si cateodata ai impresia ca nu mai vine

Daca iti zambim nu inseamna ca te placem. Si daca iti vorbim frumos nu inseamna ca te iubim. Ci doar ca stim sa ne purtam

Când O Vei Îmbrăţişa Te Va Durea Pentru Că În Ochii Ei Se Va Reflecta Doar Imaginea mea Stai Liniştit Nu Mă Răneşti. Chiar Mă Amuză Să Realizez Cât De Puţin Gândeşti! ♥"

•Îmi place parfumul tău, îmi place cum te îmbraci, îmi place când râzi, când taci

Ultimul meu cuvant,pe cuvant, e o directa : Ramai tu cu tine;** Faceti o pereche PERFECTA`; x!;-j

Sincer, nu mai vreau sa stiu nimic.Vezi-ti de drum si fii fericit! happy

Sa fii 2 persoane pare mult love struck Dar e fenOmenal! love struck

Sa atingi culmea viselor inseamna mult! love struck pentru unu' care nu stie sa viseze!

Le tine pe restul` la distanta. Stie ca n-are ce cauta pe langa vreo zdreanta. N-are nevoie de nimeni. Straluceste si singura, si el stie prea bine.:-x!

Am invatat ca dureaza ani sa câstigi încredere si doar câteva secunde sa o pierzi

Ai sti sa traiesti, doar daca ai fi cu ea love struck!

O vezi pe mess, dar n-o bagi in seama. O vezi pe strada, te uiti la ea si iti vine s-o saruti love struck!

Poate o alta ea iti va parea mai minunata...simpla...Dar totusi COMPLICATA!

Desi traim in alb negru, Nu ne impiedica nimeni sa visam in culori

Imi zboara acum prin minte.Prea multe cuvinte.Dar decat sa zic ceva gresit...Mai bine nu mai zic nimic

Aud v0cea de deasupra mea. Spunându.mi că nu eşti bun pentru mine.Dar inima îmi spune ca te vrea în preajmă.`

haI nu pune botu esti coPil daca ti-am zis ca vin.o sa vin; x

Iubire esti uimit, fiindca vezi ca m`am schimbat, ca nu mai sunt aceiasi pustoaica usor de manipulat

● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´ti-o deå peste cåp´!

Dåk ´åi nevoie Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin Nu-ti fåce griji ´!"

- S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapte. : x

Ce frumoasa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat! Ce frumoasa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarat

Nu` te` ingrijora` din cauza` oamenilor` din trecutul` tau`. Exista` un motiv` pTr` care` nu au reusit` in viitorul` taw`!; x"ADOR POZA!"

Mirii nu uita. sh iarta greu... sentimentele nu Se sterg rapid din SufletuL meu!

vreau s plang pentru`. noi sa imi cer iertare` `.in fata ta am fost un copil si` ma doare.

Mama ce copile`! Ce tupeu ce ochii`,ce picioare`! Ti-am facut pasaport la reanimare`.=]

Asta mica. Promite cica. Ca va fi cea mai buna gagica

Viata`e scurta`incalca`reguli`iarta`repede`saruta`incet razi`neconntrolat`
iubeste`cu`adevatrat`si`nu`regreta`nimic`ce`te`face`sa`zambesti

It`s not supposed to feel this way,I need you, I need you, more and more each day!; X *

* Te ador mereu, pe cuvantu` meu