| RamonaPgstai a întrebat:

Hey, vreau sa-mi iau telefon, nu vreau sa coste mai mult de 700 de lei, sa faca pozele clare si faine, ceva sugestii? ar fi de ajutor.

3 răspunsuri:
| BLADEMATE99 a răspuns:

Daca vrei la mana a doua gasesti iphone 4s la 700 de lei, daca vrei nou, ia-ti s3 mini, e 630 lei parca la eMAG, eu am si sunt super multumit de el, si la poze si la tot. Sau vezi daca-ti place s2 plus.

| FireAssassin a răspuns:

Eu am avut Nokia Lumia 800 cu camera de 8MP si Sony Xpera Sola cu camera de 5MP dar amandoua faceau poze super.

| FireAssassin a răspuns:

Acum depinde. daca vrei doar pentru poze poti sa mai strangi si sa iti iei o camera foto digitala Nikon.