| Alëxąndŕą a întrebat:

Heyyy.

Am o intrebare. (Evident)

Daca am ochii albastrii si am un ten destul de deschis, cu ce culoare de par mi-ar sta mai bine?

Eu am zis ca blonda, evident laughing

Dar multi mi-au zis bruneta, desi am luat-o intr-un timp ca varianta, m-am uitat in oglinda si mi-am dat seama ca e o greseala laughing

Adica...mneh, sunt alba la ten si prevad ca o sa arat ca moartea laughing

... Punem in calul si cativa pistrui pe nas, dar nu-i bai laughing)

Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Blond,dar poti si satena

5 răspunsuri:
| Alëxąndŕą explică:

Multumesc de sfaturi!

Am vrut sa ma fac brunteta...am luat o peruca si mi-am pus-o pe cap...ce-am vazut nu m-a incantat asa ca am decis sa ma fac blonda la varfuri, eu fiind satena deschis se vede bine.

P.S: Eu m-am nascut blonda, dar mi s-a inchis ulterior!

| bbu2eugen a răspuns:

Negru te evidentiaza mai bine ....blonda sunt multe bancuri cu blonde laughing))

| foreverunicorn a răspuns:

Sincer, cred ca cel mai bine este sa te faci bruneta. Dar nu Par d`ala negru-negru, gen Alba-ca-Zapada. O nuanta mai naturala, sa nu para ca te-ai vopsit cu acuarele. Plus ca mereu mi s-a parut foarte frumos sa ai par brunet si ochi albastri

| foreverunicorn a răspuns (pentru foreverunicorn):

Ah, ah, poate si un roscat gen ginger. Iubesc combinatia ginger-ochi albastri-pistrui

| ItsAnne a răspuns:

Dacă vei fi blondă vei arăta mult prea albă, și fără supărare, spălăcită. big grin galbenul cu albastrul și cu albul?
negrul va da un strop de culoare și-ți va scoate ochii în evidență. rar mai vezi brunete cu ochii albaștri, dar blonde sunt destule.
Have a nice day!