| Solitude15 a întrebat:

Heyyyyyy vreau niste exercitii pentru a scapa de abdomen si coapse ajutor cei din familie deja mau saturat ca trebuie sa mai slabesti ca te-ai ingrasat si eu chiar vreau asta dau funda +vot
P.S. am 1.57 m si 43 de kg si am 14 ani acum e aprilie eu vreau ca pina in mai cel putin sa dispara o parte din acea burtica

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu exercitii gramaticale...

| val31989 a răspuns:

De fapt ar trebui să te mai ingrași, pentru că la înălțimea ta, sunt necesare 46 kg.

| xxcxxcxx a răspuns:

Abdomene, fandari, genoflexiuni.
http://www.youtube.com/watch?v=KEz8-ceZYhQ sau arunca o privire aici!

| GeorgeAl a răspuns:

Incearca sa alergi sau sa mergi la inot, sa reduci alimentatia nesanatoasa, sa mananci fructe...