| Jadmmm a întrebat:

HTC One M8 sau Samsung Galaxy S4?

3 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

Htc One M8 e mult mai bune decat Samsung Galaxy S4 si nu toata lumea are Htc.Adevarat ca sunt si mai scumpe dar merita banii, eu am dat cu al meu de pamant de cateva ori si display-ul e intact plus ca merge foarte bine

| Wukii a răspuns:

S4.

| Lakrimytheînger a răspuns:

HTC One M8 nu se strica daca il scapi in apa, are multi mpx si memorie buna, iar design-ul e BETON(in plus e si diferit fata de Samsung, care are toate telefoanele la fel)! Insa gandeste-te si la Pret! Eu as alege HTC! Totusi e alegerea ta!