| ßarbie a întrebat:

Hyy, vreau si eu niste descrieri pentru poze big grin. Pentru orice ocazie : de dragoste, de fericire, etc. Cele mai frumoase si cele mai multe primesc Fundaa big grin. P. S :sa nu fie de pitzi, sa nu fie in engleza sau in alte limbi; doar romana!, si sa nu le furati de la alte raspunsuri care au aceeasi intrebare! :* Atat happy

Răspuns Câştigător
| anotza a răspuns:

Sunt aceeasi si nu ma pot schimba.M-am schimbat destul si ai profitat d ubirea meaStop atitudineMandria ta e lovitaCaci te-ai jucat cu o papusica ce sentimente imita.
Vrei sa pari naiva, emotiva, nu e rau Ca nimeni nu.si da seama ce se.ascunde`n capul tau Esti exact cum trebuie sa fi, asa cum iti convine Ai stilul tau de.a amagi numai dintr.o privire )!
Ai o adolescenta a ta, o viata inainte, si un suflet. Foloseste`le cu un scop

E un vis care se tot repeta! Si doar in visul meu GASESC LUMEA PERFECTA!

. Cand va mai durea nu ma veti mai vedea plangand, voi trece peste ce va fi,
privind si tacand; voi trata situatia distant si razand!

"Cu putin fard`Si un zambet dulce Vei ascunde, clar Ca inima iti plange!"

"Sa iti dai seama ca ar lipsi ceva.atunci cand o sa vezi ca nu mai sunt in preajma ta"

Mereu cu zambetu` p buze` Pentru ca are cine s'o amuze`

Adevarul suna cam asa: Chiar daca ai puterea sa ascunzi, ti- e dor de ea!

Priveste-o in ochi si observa ca nu minte, Invata sa o cunosti dupa ceea ce simte.♥

Cu toate faptele.Ea va fi cea care n`o sa-ti intoarca spatele!

Imi doresc sa obtin imposibilul si nu ma las pana nu o fac."

Ma vorbesc totzy de parca ma cunosk, fara sa stie cine sunt sau macar cine am fost!

Iti spo0n doar 5 cuvintee`!:Nu mai sunt ca inaintee`!

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

Anunta`ma cand vrei sa vezi cine sunt cu adevarat, lasa minciuniile prietenilor pe care le-ai ascultat, formeaza numarul meu ori de cate ori vrei sa vorbim, cheama`ma si o sa vin

Acum vad. prea frumos m-am purtat. Dragul meu. e clar! ti` s-a urcat la cap.

Greseala ta ca m`ai lasat, poate acu` iti amintesti... Fete ca mine rar gasesti"

Vreau ca atunci câNd te gandeşTi la mine.să spui:"uiTe fata asta chiar a ţiNut la mine!

Nu uita ca tu ai ales` sa te indepartezi.ti-am spus ca daca faci asta nu o sa ma mai vezi"
"E timid, e greu sa-ti spuna ca pentru el tu esti cea mai buna "

Am invatat ca nu trebuie Sa te compari cu ceea ce pot altii mai bine Sa faca / ci cu ceea ce poti sa faci tu;]

Chiar daca vor trece anii noi vom ramane la fel.a fost mereu aici langa mine nu o sa uit cate a facut pentru mine :*

Ai fost langa mine la bine si la greu Cand am dat de belele, adica mai mereu

bineinteles ca nu`i clar. oricum te iubessssc; x. | Ador sa am imaginea ta intiparita in minte Fredonand acelasi nume ce ma lasa fara cuvinte.; x"

Ea n-are nume, calca discreta peste scuze, cu un secret pe umeri, si unu-ntins pe buze.

E timpul sa zambesc!"...sa iert? tot timpul sa uit? niciodata! x(

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior
Am stilu` meu propriu` de viata` Fac un pas` sh stau in fata`
Oricee ` ღ S`ar Intampla ` ● ` Nu Raman ` In Spate ` ╚» ` Am Grija Sa ` Fiu ` ღ ` Mai Presus De toate

Nu e vreo nasoala dar nici nu-i Ana Lesko, crezi c-o afecteaza daca fluieri când o vezi`?!

Pentru el esti doar o alta fata Mai mult nu ai fost niciodata El la tine nu tine d atatea ori te-a facut sa t simti un nimeni
ღ `♥. şi daca lui ηu`i pasă. miє de Cє mi-ar păsa... ♥`

shI nu e ca iN fiLme` sa Ma Lashi pT aLtha` ...stii biNe` ca`ti pOth ofeRi ce nu poate suBsemnatha`!`

pOi daca the gandesti la mine Ca la O papusa Barbie, gandeste-te ca sunt papuSha de care nu veI avea niciodata parte`

Nu sunt faTa cA oricare.Tin baietii La PicioaRe`.Nu ma uIt duPa oRiciNe`. doar la ce`Mi convIne` :X

fie rau saU fie biNe`, viata meA o VreaO cu tine :X ...caNd am ziLe gRele, Imi daI puTeRe :X, ma faCi s zambesc`

daca il iubestilasa`l sa plece…daca te iubeste tot la tine se intoarce :X

Pfff` :X … imi place cuM ma pRivesti` … imi place cuM imi zamBesti… imi place La nebunie cand bati apropouri ca Ma iuBesti! :X ….
faC cè vreau :] …cuM vreau … Sunt fiTzØaSa cµ ciNe vreau …si rEa cµ ciNe tRebµiE … tOtµL mI sE oFeRa pE taVa :X … Nµ aM restrictii`

Ai tupeu? Nu K Al MeU

• Unii nu ma suporta ●.Ii tratez cu indiferenta ●. Orice s' ar intampla ●.Voi zambi intotdeauna ●.Si nu ma vσi schimba ●

Esti jalnica si o sti prea bine! Nu ma ura ca sunt mai desteapta ca tine! Uraste-ti prietenul ca intoarce capul dupa mine, chiar si cand e cu tine!

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

Nu plec capu’ nici de-al dracu’, ce-o fi sa fie.

? stergi o lacrima.Dar nu po? i sa Stergi amintiri.:-x"

• Nu te´ mai am ´ si Sincer nu;| imi pre ´ bine! Da mai bine ´ ma inpac ´ :* cu Ideea decat ´ cu Tine´ •"

teodata ´ ma intreb ´ unde esti? Ce mai fki? Cu cine Te intalnesti ´Cu c ´ cuvinte as `:] putea mai usor´ s iti spun ca-mi este dor

Fii` indiferent la c` zic daca` nu-ti place sh da`mi pace. oricum doar grija mea 0 ai d` la un timp inc0ace."

? Spunea ca a fost o greseala ca au fost impreuna...Dar inca mai tremura si viseaza ca o tine de mana!"

"Cuvintele nespuse le vei auzi curand... Promit. :-x

In ´ inima :*Ta Merew ` va Exista' o urma ´ din tot :* Ce inseamna,... Ea! `•"

Sterge`tsi lacrima din gene, lasa`tsi ochii` tai senini sh nici urma s` nu` fie c`ai fi plans sau` ca suspini :X
Nici nu` stii` ce`a fost in sufletuu` meuu`, da nici nu` mai conteaza. Sh cand 0 sa-ti dai seama, s` ramai cu prietenii` tai sh cu 0rg0liuu` tauu`! K nu` m` mai intereseaza`! :*

"? Nu spun cã te'am uïtat... Dar nu mã maï gándesc la tïne! "

5 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! nu prea inteleg dc ai scris doar hyy,mai ales ca asta nici macar nu e o intrebare, dar nu conteaza asta, nu? ok.pai atunci hyy! nu prea stiu ce sa iti mai spun.pff...gata.stiu! ceaw!laughing:*

| ßarbie explică:

Nu mi s-a scris intrebarea... straight face

| onename a răspuns:

N - Stands for letting NOTHING stop your dream

Don't tell me you're sorry cause you're not! sad

Somebody tell me what I'm gonna, what I'm gonna do!

Tell me baby what would you do if you were me and i were you.

Give me a chance to prove it's true.I wanna touch the sky with you.

Because of my best friends I laugh a little harder, cry a little less and smile a little more.

And I'm hearing what you say but I just can't make a sound.

O strangere de mana`i mult mai buna
Ca stii daca esti luat in serios sau luat in gluma.

Da uite`te la mine cum imi ïau elan.

De fapt tot ce conteaza cu adevarat e greu de seziat
Ca fericirea`i scurta si scumpa. si multa s`a dat.

Excuse me? Was you saying something? No, no you can't tell me nothing!

Astea le folosesc eu cel mai des :*

| Nayya a răspuns:

Spuneai ca vom fi impreuna mereu. Ca vom trece peste bine si greu. Acum unde esti? mi-am facut vise. dar mai grav tu mi-ai facut rau

Tu ai invăţat-o că nimic nu se uită, că nu totul se iartă. Că mâine e o zi în care poţi să mai greşeşti o dată! ♥♥♥

Mă tot uit la ceas, număr orele...
Totul e pustiu, nu mai vreau să ştiu, nimic de noi doi...

Lucrurile se schimbã mereu… Se schimbã în mai rãu sau în mai bine. Prietenii pleacã. Nu întotdeauna, dar pleacã. Şi de multe ori, habar n-ai care e motivul, pentru cã, nu existã nici un motiv întemeiat.
Viaţa îşi continuã cursul ei. Ea nu aşteaptã. Ea nu te asigurã de nimic. Aşa cã nu iţi rãmâne decât sã treci cu bine peste toate lucrurile care se schimbã în viaţa ta şi peste toţi prietenii care te dezamãgesc plecând şi sã mergi şi tu în continuare pe drumul vieţii. ☆ D. ☆

Sunt momente când te simţi pierdut…deznãdãjduit…demoralizat şi simţi cã nimic nu iese aşa cum ar trebui, cã lucrurile iau alt curs decât sperai. Se spune cã dacã ai rabdare lucrurile se aşeazã pânã la urma. Dar când atingi culmea disperarii e greu sã ai rabdare. E greu sã aştepti. E greu sã menţii flacãra speranţei vie. E greu dar meritã! ☆ D. ☆

Este mai usor sa critici decat sa intelegi. Asa ca atunci cand oamenii te judeca, nu te supara pe ei... Pentru ca ei aleg calea cea mai usoara.

Am invatat ca in viata nu conteaza ceea ce ai... Ci pe cine ai aproape! ♥

| Mondialu_Kalu_1991 a răspuns:

Eu vreau linkuri