| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

I.am spus unei fete pe fb la multi ani si ea a lăsat un comentariu cu mersi si cu laughing ceva de genu,iar la restu prietenilor a dat si like si a spus un singur mersi,stiu ca veti spune o vai dar e un mic incident etc doar întreb ce sa intamplat, am părut penibila?

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Probabil nu se aştepta ca tu să-i scrii.

| Bøøgey a răspuns:

Ce probleme mai au si unii...

| dana12848 a răspuns:

Daca la multi ani e peenibil.ap nu stiu ...cred ca doar poate nu se astepta ..si nu te mai ingrijoira de la orice happy

| Wukii a răspuns:

De ce ai părea penibilă?

| MeddyMaddy a răspuns:

Probabil nu se astepta sa primeasca urare de la multi ani de la tine.

| Florinel28 a răspuns:

Si iti pasa de lipsa unui like?

| Popescu_Roxana_1990 explică (pentru Florinel28):

Aoleu doamne bai deci uni dintre voi nu sunteți normali! Cu ce ma ajuta răspunsul tau?! Cu nimic! Plus faptul ca eu ma refeream la gest nu la like! In sensul ca de ce tocmai mie a facut asa, nu ca de ce nu a dat like! Of doamne...

| Elena2015 a răspuns:

Ehh nu e mare lucru happy Poate ca nu va aveti prea bine si a ramas ceva gen : '' Hă asta mi-am spus mie la multi ani!? '' Daca sunteti prietene inseamna ca a vrut sa puna '' happy '' dar a apasat poate de doua ori '' ) '' si a iesit '' laughing '' mi se mai intampla si mie happy