| Bozga_Patricia_1996 a întrebat:

I-am trimis mesaj baiatului pe care il plac azi dimineata, si cred ca s-a suparat pe mine ca l-am trezit asa devreme. cum sa fac sa nu mai fie suparat? Idee pls? laughing)

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

De ce nu te duci la el?

| Bozga_Patricia_1996 explică (pentru neutrino):

Nu-mi place sa-i fac o "vizita" asa. cumva printr-un mesaj sau ceva. Help please! :o

5 răspunsuri:
| MegamortX a răspuns:

Poți începe prin a nu-i mai trimite mesaje cu noaptea-n cap :\
Nu știu de ce consideră unii chestia asta un gest drăguț. Nu e, e al naibii de enervant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invita-l afara.

| Bozga_Patricia_1996 explică (pentru anonim_4396):

Nu pot acum! Dar oare cum sa-mi cer scuze, si sa fie ca inainte. Plus ca eu il plac foarte mult, iar nu stiu daca el ma place. :/