| Manolo2 a întrebat:

I-am zis unei fete sa-mi lase numarul ei de telefon, citez:Eu: "sa-mi lasi aici numarul de telefon, mai vorbim maine"
Raspunsu ei:Nu vreau sa ti-l las
Eu:esti sigura ca nu vrei sa mi-l lasi?
Ea:Mai dar cate pretentii mai ai
Eu:deci?
Ea:Nu ti-l las!
Mai am ceva sanse sau sa o las balta?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetelor nu le place sa le ceri ceva, iar repet totul sta in atractia fizica daca te place o fata ea isi va da numarul ei de telefon, totul sta in cat de atragator esti pentru sexul opus adevarul e ca nu te place, asta e mergi inainte

| neutrino a răspuns:

Las-o balta: fata nu-i prostuta!

| Anonimuserr a răspuns:

Euzic să o lași baltă. Șansele sunt spre 0.
Din prima te-a refuzat ceea ce nu e bine. Păcat.

| ivanhoe a răspuns:

Depinde de imprejurarile in care i l-ai cerut. Daca a fost la prima vedere, ai facut o greseala de neiertat. Nu asa se cere prietenia unei fete!

| Manolo2 explică (pentru ivanhoe):

Dupa 4 zile de cand vorbesc cu ea pe facebook!

| ivanhoe a răspuns (pentru Manolo2):

Sa inteleg ca sunteti doar prieteni virtuali? Sau va cunoasteti si asa, din vedere sa zicem...

| Manolo2 explică (pentru ivanhoe):

De la scoala si nu ne cunoastem deloc! Ea ma salutat azi prima si ma gandeam ca simte ceva... dar aparentele inseala!

| ivanhoe a răspuns (pentru ivanhoe):

Pentru ca daca ai cunoscut-o pe facebook, e cam devreme sa ceri un nr de telefon. Daca te tine creierul si timpul, fa-o in asa fel sa-ti ceara ea numarul... Nu ar fi mai frumos asa?

| Manolo2 explică (pentru ivanhoe):

Intrebarea e cum?

| ivanhoe a răspuns (pentru Manolo2):

Sa inteleg ca sunteti colegi de scoala. Tie ti-a placut de ea si tu ai cerut prietenia ei pe facebook unde ati comunicat sau nu. Numarul i l-ai cerut pe fb sau cand te-ai intalnit cu ea? Daca a fost atunci cand te-ai intalnit, ea te cunostea? Cam putine detalii, nu stiu cum sa te ajut!

| ivanhoe a răspuns (pentru Manolo2):

Incearca sa o abordezi finut. De exemplu..." Buna, pot sa-ti rapesc doua minute din timpul tau pretios?" Daca zice ca n-are timp, las-o balta, nicio sansa. Daca nu are nimic impotriva, norocul tau. Uraaa! E momentul in care trebuie sa-ti pui in joc toate armele de cuceritor. Sper sa nu ma faci de ras... Spune-i ca ti-ar face o deosebita placere sa o cunosti mai bine, sa mergeti la o mica plimbare apoi la un un film impreuna (e doar un exemplu). Ce naiba, fii barbat, prietene! Chiar daca va fi un esec nu trebuie sa disperi.

| Manolo2 explică (pentru ivanhoe):

Am facut si chestia cu invitatu la suc chiar de 2 ori acelasi raspuns: "Nu stiu"...deja m-am plictisist de ea are niste figuri...

| MidnightR a răspuns (pentru Manolo2):

Chestia e ca poate s-a plictisit ea de tine...

| Manolo2 explică (pentru MidnightR):

S-a plictisit dupa 4 zile. buna asta laughing))

| MidnightR a răspuns (pentru Manolo2):

Si atunci tu de ce ai spus ca te-ai plictisit de ea?

| Manolo2 explică (pentru MidnightR):

M-am saturat sa astept acelasi raspuns...