| bugativeyRO a întrebat:

I se mai intampla cuiva ca mine sa oboseasca foarte rapid dupa 2-3 ture dus-intors de 50m? Mentionez ca am 15 ani, conditie fizica comparabila cu a unui batran paralizat la pat, 1.79m si 70kg.

3 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Da, depinde de organism, daca nu esti obisnuit cu efortul e normal sa obosesti.

| immortalfaith a răspuns:

La varsta ta alergam 20 metri si vomitam, tu macar poti sa alergi
In timp, alergand in fiecare zi cate putin, poti incerca sa tragi si la sala o sa scapi de problema
Incearca sa respiri constant (inspiri 2 pasi expiri 2 pasi)

| bugativeyRO explică (pentru immortalfaith):

Deci se poate si mai rau laughing. Ok, mersi de sfat.