| KurseMarkSasuke a întrebat:

Ia spuneti-mi ce inseamna lol, omg, ik, idk, thx, sry? Cine stie sa raspunda la toate ii dau un cont pe mt2united de lvl 87 da sa le stii pe toate altfel nu, ok?

Răspuns Câştigător
| Ioana4you_9496 a răspuns:

Lol=lots of laugherlaughing)))
OMG=O MY GOD=o dumnezeul meu big grin
ik=i know=stiu
idk=i don't know=nu stiu!laughing
thx=thanks=merci
sry=sorry=scuze

13 răspunsuri:
| cata_8177 a răspuns:

Pai
lol-logic
sau ca razi de ceva
omg=ooo my god adica=o Dumnezeule
ik = I know = "stiu"
idk-I don't know=nu stiu
thx=thanks=multumesc
sry=sorry=imi pare rau; scuze; iarta-ma
cat despre cont pastreaza-l nu am nevoie :0 sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| KurseMarkSasuke explică:

Lol=lots of laugher
omg=oh my god
ik=i know
idk=i dont know
thx=thanks
sry=sorry

| Walker_Bia_1999 a răspuns (pentru KurseMarkSasuke):

Lol=laughing out loud! adica rad cu voce tare!

| loveflorenciabertotti a răspuns:

Nu le stiu pe toate, doar 3 dar nu am nevoie de cont! lol=logic, sau se mai spune cand razi de cineva, sry=sorry, omg=se spune cand esti mirat de ceva! Sper ca ti-am fost de folos

| NyanCat a răspuns (pentru loveflorenciabertotti):

Lol nu inseamna si logic

| qNpHard a răspuns:

Am intrebat-o pe bunica mea si a stiut(lol). Chiar asa de... esti?+ ca metin e cel mai... joc pe care l-am vazut vreodata.Get a life

| KurseMarkSasuke explică (pentru qNpHard):

Aaa matai curva ba ca oricum numai metin te joci

| LeahuLeonardSpikerman a răspuns:

LOL inseamna Laughing Out Loud (rad cu voce tare), OMG inseamna Oh My Got (Oh, Doamne), IK inseamna International Karate, IDK inseamna I don't know (nu stiu), THX inseamna thanks (multumesc) iar SRY inseamna sorry (imi pare rau). Mie nu-mi trebuie acel cont de Metin2United, eu vreau sa primesc fundita. Merci ca ma intelegi.

| Dumitru_Nicoleta_1973_sduV a răspuns:

Lol=logic,omg=nu-mi vine sa cred, ik=ok, idk=nu stiu, thx=multumesc si sry=imi pare rau

| Mihailescu_Seby_1987 a răspuns (pentru Dumitru_Nicoleta_1973_sduV):

Nu pot sa ma abtin sa spun ca esti praf

| Dumitru_Nicoleta_1973_sduV a răspuns (pentru Mihailescu_Seby_1987):

Si ce esti invidios?

| Giulan_Mihai_1981 a răspuns:

Lol=lots of laugher
OMG=

o my god=nu-mi vine sa cred

| Walker_Bia_1999 a răspuns:

Lol=laughing out loud=rad cu voce tare
omg=oh my good= dumnezeule
ik=i know=stiu
idk=i don't know
thx=thanks=multumesc
sry=sorry=scuze