| america23 a întrebat:

Iau gfx8 voi avea probleme pe viitor gen la rinichi inima ficat? Sau doamne fereste alte boli grave gen diabet cancer

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Un sfat din partea mea nicun medicament nu este sanatos atata timp cat nu este natural, efecte secundare apar mereu, mai ales daca organismul nu suporta un anume medicament

| methodmen a răspuns:

Gandeste-te doar la un singur lucru, orice medicament si nu numai are si efecte secundare.
Acesta care din cate am inteles este pentru crestere musculara, forteaza un pic organismul.
In locul tau daca as fi m-as interesa ce contine si ce efecte are pe termen lung, vb cu altii care l-au folosit ...Succes