| JvLk a întrebat:

Țigări Dunhill Rosu/Negru sau Davidoff (nu slim)? Fundă! kiss

Răspuns Câştigător
| JvKl a răspuns:

Dunhill negru e mai tare ca rosu, încearcă Davidoff.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cand ma voi hotara sa fumez, iti voi zice care tigara este mai buna...
Dupa mine nu este niciuna buna, din contra dauneaza...
O zi bunahappy

| corbulalbrosu a răspuns:

Niciunul.Acest raspuns chiar ca merita o fundita. Sunt curios daca imi acorzi onoarea dea fi eu cel premiat.

| mont a răspuns:

Niciuna din astea, sunt cam tari. Mai bine ceva slim si/sau mentolat.

| lucifer12345678 a răspuns:

Stiu ca raspunsul bun ar fi nici una dar suntem oameni realisti. dunhill a fost o tigara super.nu mai este.sau nu gasim noi din cele bune.asa ca davidoff e alegerea mea cu siguranta

| AnduMaria1984 a răspuns:

Dunhill Negru