| alles1999 a întrebat:

Ii ok sa ai o relatie fara sentimente?

13 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pai ce relatie mai e si aia laughing Bineinteles ca nu.

| Drolja a răspuns:

Da. Eu nu am niciun sentiment faţă de profesori. Nici de vecinii mei. Nici de şeful de la serviciu. Nici de portar.

| LoveSleep a răspuns:

Da.

| Doub a răspuns:

Nu.

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu, nu e normal, daca nu va iubiti la ce sa mai fiti intr-o relatie, doar sa va dati smecheri? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...de ce ar fi ok... Pai ori iubesti ori iti bati joc. Multi considera relatia doar un mod de distractie si de lauda. URAAATTT.

| BadAngel3 a răspuns:

Nu.Nu e normal.Nimeni nu trebuie sa isi bata joc.Nu ai sentimente, nu sunteti impreuna.Simplu.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Nu.

| doinitsaandronic a răspuns:

Nu cred ca se mai numeste relatie

| Sportfreak a răspuns:

Este ok sa mananci daca nu iti este foame? Sau sa bei daca nu iti este sete? Depinde prin ce intelegi tu ok... daca vrei sa iti pierzi timpul mai repede sau nu vrei sa fi single neaparat atunci e ok big grin

| MrsVamp a răspuns:

In niciun caz