| lesslonleygirl a întrebat:

Imi dati statusuri de indragostita? PLS FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ιяιηυк a răspuns:

Buna! Pe acest site poti gasi orice fel de statusuri doresti:)

http://sweety-things.weebly.com/

Sper ca te-am ajutat!

Pa, pa!:*

4 răspunsuri:
| lesslonleygirl explică:

Merci

| lesslonleygirl explică:

Mersi

| forever4you a răspuns:

1. Daca viata ta ar depinde de dragostea pe care ti-o port, ai fi nemuritoare. Te iubesc, draga mea!

2. Pun un sarut in palma ta. Un sarut plin de bucurie, pasiune, dragoste. Acum du mana la gura!

3. Dragostea? Cerul pe care salasluieste Te iubesc!

4.Iti multumesc ca ai introdus cuvantul Dragoste in dictionarul vietii mele! Te iubesc enorm, iubirea mea

5. Tu esti trecutul, prezentul si viitorul verbului A iubi. Multumesc, dragostea mea!

6.Privesc soarele si vad parul tau auriu, privesc marea si vad ochii tai albastri, privesc lumea si te vad doar pe tine! Te iubesc atat de mult!

7.Anul acesta m-am gandit sa petrecem ziua de Sf. Valentin intr-un mod curat si sanatos. Hai sa ne intalnim sub dus!

8. M-am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede, m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine. Abia atunci am realizat cat de bogata sunt!

8. A te indragosti este atunci cand el adoarme in bratele tale si se trezeste in visele tale!

9. Dragostea nu este numai flori, zambete, iubire, ci inseamna si lacrimi, dorinta, pasiune si de aceea putini au privilegiul de a-i descoperi puterea.

10. Dragostea nu are nevoie de cuvinte, ea vorbeste prin priviri si atitudini. Hai sa ne bucuram de iubire! E Ziua Indragostitilor!

Sper ca ti-au placut funda pleasesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da un "te iubesc" clasic ce are?