| Mereuvoifiasa a întrebat:

Imi perd mintile sad stau cu un baiat de 5 luni dar au fost putine zile cand eram fericita il iubesc foarte mult mereu sunt suparata din cauza lui mereu plang din cauza lui cand ne lasam vine la mine si iar ne impacam mereu ne impacam cand ne lasam am incercat sa stau cu un baiat ca sa nu mai stau cu el dar a venit la foarte nervos ca de e stau cu altu dar si el steatea cu alta atuncia 3 zile eram certati nu n-am vorbit mi-a zis sa-l las si baiatu ala ca si el o lasa si tot m-am impacat cu el stiu ca am sa sufar dupa mai mult! ce sa fac nu mai suport? mereu ne certam i-am vorbit de mullte ori ca stau rau din cauza lui imi zice ca se schimba dra nimica... sad

4 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Da-l afara din viata ta e un prost.
Daca te face sa suferi de ce stai draga mea cu el?!
O fata ar trebui iubita si pretuita!
Nu sa-si bata joc fiinta draga de eaoh go on.

| NoRegretsxx a răspuns:

Simplu. Nu mai vorbi cu el dupa ce "va lasati" si gata.
Nu-l mai lasa sa aiba atata influenta asupra ta.

| bbu2eugen a răspuns:

Renunta la el alta persoana te poate face fericita.

| marinageorgiana14 a răspuns:

Nu mai sta cu el, de ce sa plangi din cauza unuia care nici nu te merita?