| malinamali a întrebat:

Imi place de un baiat, i-am spus pe ask ca e dragut, apoi mi-a dat like-ui pe facebook si am inceput sa vorbim. Dupa catva timp dupa ce i-am spus ca chiar e dragut mi-a spus sa s-a inrosit si ca sunt draguta. L-am intrebat cum e la liceul la care este, tinand cont ca e mai mare doar cu cateva luni si ca si eu aveam in plan sa merg la acel liceu. m-a intrebat daca sunt a 8-a, iar apoi mi-a scris "o secunda, brb" ce sa inteleg din asta? Avand in vedere ca totul a mers perfect pana atunci. Si intre timp am vazut ca crea sa imi raspunda dar nu am mai facut-o, iar pe ask a mai raspuns la cateva intrebari pana acun..HELP! Dau funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie o fii intrat cineva la el in camera si il lua peste picior, poate s-a plictisit si el sa tot vorbeasca nu se simtea bine ori ca ultima varianta a aflat ceva despre tine ce nu îi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca radea cineva de el ori a aflat ceva ce nu ii place la tine chiar deloc ba chiar il deranjeaza...Incearca sa vorbesti cu el si sa lamuresti chestia asta

Răspuns utilizator avertizat