| Jenifer97 a întrebat:

Imi place de un tip, el nu stiu daca ma place.
Nu m-a invitat in oras inca, el e leu si nu avem prieteni comuni.
Ar trebui sa-l invit eu sau sa-l astept pe el sa ma invite?
Dau funda! kiss love struck

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Nu ar trebui sa-l inviti tu, incearca doar sa vorbesti mai mult cu el si sa-l faci sa se simta confortabil, in cazul in care are emotii de a te invita in oras. Daca nu o face va trebui sa accepti situatia.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Normal ca el trebuie sa te invite.

| tacitacitaci a răspuns:

Invita-l tu! Nu e normal sa te invite el sau anormal sa-l inviti tu. Daca ai interes in el, da-i bataie si invita-l, vorbeste cu el, bla, bla...

| Jenifer97 explică (pentru tacitacitaci):

Da-mi un exemplu, daca nu te deranjeaza.