| nonamesite a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva informatii despre actorul din violetta jorge blanco (leon) cum ar fi culoarea ochilor a parului inaltimea greutatea familia prietenii mancarea preferata culoarea preferata sporturile preferate... puteti sa-mi spuneti orice stiti despre el va rog mult

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Culoarea ochilor : caprui
Parului :Saten
Inaltimea: 1, 86
Greutatea: 80
Culoarea preferata : Gri, albastru metalic
Sorturi : Inot, volei

| nonamesite explică (pentru 愛日本):

Asta pentru cine este?

| nonamesite explică (pentru 愛日本):

Si altceva nu mai sti?

| AndraEatsyourBrain a răspuns (pentru 愛日本):

De unde ai aflat astea? stii vreun site. cevaa? puppy dog eyes

| crissc2014 a răspuns (pentru 愛日本):

De unde sti asta? Trimite-mi un mesaj sa imi spui de unde (poate un site)

6 răspunsuri:
| alexa10ale a răspuns:

Eu citesc pe pe bucatarici.ro dar acum nu merge ca sa-ti dau informati dar stiu sigur ca culoarea ochilor este verde si culoarea preferata este albastru si gri

| Quenii a răspuns:

El Are ochii verzi...