| Ptm_Geani_1991 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva toate programele cu care se face un server de Metin2, puneti-mi si link-urile de unde le-as putea lua.

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Linkurile poti sa le ei de pe site-urile producatorului restul poti sa le gasesti in functie de preferintele tale.

2 Programele pentru un server de Metin2!
Servarul este Hostat:
-Putty
-Navicat
-Filezila

Servar pe PC.
-Filezila
-Navicat
-Portmap
-VirtualBox
-Xampp
-Homapage
-Server Files
-Clientul

3 Restu trebuie modificate si editate si ai propriul servar de Metin2 restul poti repara si rezolva buguri si crea anumite chestii noi.

4 Servar Files, Clientul si Homapage le gasesti pe diferite forumuri cu acest lucru.