| MxR a întrebat:

Imi puteti da niste melodii triste? ofer funda

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dj Aligator-close to you
Vescan- într-o altă viaţă
Arsurra-n-ai înţeles
Indiferent-pentru ea
Indiferent-2 suflete de copii
Mandinga-sufletul zâmbea
Blaxy girls-mi-e dor
Aner-remeber
Cascada-everytime we touch (Slow)
Kiss-because i am a girl
Andra-rămâi cu mine
Mandinga-Donde
Bambi-2 ochi căprui
Jayoh feat Alexia-te vreau înapoi
Mandy Moore- only hope
Avril Lavigne-when you're gone
Nane-torace
Nane-gânduri la miezul nopţii
Miss Mary-luna
Miss Mary-o lume doar a mea
Miss MAry-i hate ya
Eli feat Kamelia-vara rece
Cascada-another you
Valentin Dinu-sunt ok
Jordan Pruit-i wanna go back
Ramona Hunganu-eu chiar te iubesc
Rihanna-take a bow
Rihanna-russian roulette
Sper să-ţi placă!

| LadyDy01 a răspuns:

Limp Bizkit - Behind blue eyes, Enrique Iglesias - Hero, Metallica-nothing else matters, Praf In Ochii-1000 de ganduri
, Maroon 5-She will be loved,Bitza-Tanar cat mai tarziu, Eminem-Stan,Aguilera-Hurt,Britney Spears-Everytime,Aguilera-Oh,mother,Roxette - Vulnerable,Roxette-It must have been in love,Joe Dassin- Et si tu n'existe pas, Celine dion-Titanic theme, Michael Jackson-you are not alone, Michael Jackson-heal the word, Enrique Iglesias-Somebody's me

| LittleLady a răspuns:

Justin timberlake-mirorrs(melodia asta mereu ma face trista), pink-just give me a reason, please dont leave me.big girls dont cry-fergie, dont love me-honey... sper sa-ti placa.eu numai de astea ascult