| mihaelutzamy a întrebat:

Imi puteti da si mie niste idei de discurs la sfarsitul de clasa a 8a? sa fie ceva emotionant! pls help

Răspuns Câştigător
| MihaLoveYou a răspuns:

Buna tuturor! Vreau sa va multumesc pentru ca ati fost alaturi de mine, vreau sa ii multumesc doamnei diriginte si profesorilor\profesoarelor pentru ca mau sprijinit in acesti ani plini cu urcusuri si coborasuri. Se pare ca am reusit sa ajung pana in aceasta clipa si am avut multe rezultate exceptionale. Va multumesc din nou!
Nu ma prea pricep dar sper sa iti fie de folos big grin.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!
cate o fraza despre fiecare colega sau coleg, la sfarsitul frazei spui numele celui pe care l-ai descris
deci mai intai citesti fraza si abia apoi spui numele
ordinea sa nu fie cea alfabetica ci amestecati - o fata, un baiat, o fata, un baiat...
exemplu de fraze: cea mai inalta din clasa; cel mai imbujorat; cea iubitoare de culoarea rosie; cel mai zambaret; cea care a luat cei mai multi de 9; cea mai sufletista; cel care spunea zeci de bancuri; cea mai buna dansatoare; cel mai mare iubitor de animale; cea mai buna la baschet;...
nu uita sa spui ceva despre diriginte... si despre tine cateva cuvinte :-D