Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2882053intrebari
StarShinerS
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
29 Mar
SATI 346.031AFISARI
174.605VIZITE
153.494V. UNICI

Imi puteti spune niste descrieri frumoase pentru poze? As aprecia daca nu are fi gen "pentru pitipoance". Multumesc!

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 3 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Sa`ti fie dor de mine!"

"[>."

Suflet din sufletul meu... fior din aceeasi iubire... :

. Aşa să trăieşti pe pământ, ca şi cum nu ai fi, iar la plecare să laşi un gol în urma ta..."

"... şi unde fericirea e singurul cuvânt, iar mâinile întinse pot cerul tot să-l strângă..."

"... Dar ştiu că lumea va rămăne rece şi inima-şi va-nchide tot mai mult..."

imaginea asta, o cunosti?;; )"

Uite. te la zambetul meu, cat mai e timp

Nu ai ce sa`mi faci...

Cum nu Te-aş putea iubi, cum nu Te-aş putea adora, când Tu… nu ai încetat să mă iubeşti chiar şi atunci când nu meritam deloc?

Zambetul meu inseamna:" Mi`e bine si singura." laughing"

"O stare de aia asea:" poti sa faci ce vrei de maine" smug smug"

Sa ramai fara respiratie tu : > cool : )))"

"Iar foto e pentru fetele care mă iubesc. Pentru ele mă să fie rolling on the floor :*"

Sa privesti razele soarelui, la fel cum privesti chipul meu...cand, odata era totul pentru inima ta...

""Si În curând tot ce a fost se va numi TRECUT

"Vezi ce fel se uită ăşşştia la noi? : )) cool"

"imaginea sufletului tau."

"! Realitatea lui sunt eu :-p

Nu am crezut niciodata ca "nu pot"; dar am stiut intotdeauna ca "nu vreau

• a răspuns:
    E doar o fata cat se poate de obisnuita...Care nu are absolut nimic special. Are zile in care parul ii sta ca naiba. si zile in care arata extraordinar

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete

Unii ma stiu, altii cred ca ma stiu, iar despre unii cred ca ar face orice numai sa nu ma stie. Sunt un spirit mare intr-o "sticla" mica

Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza!

Poarta`te frumos cu ea. E mik si nu stie ce vrea. Spune`i `Da` cand ea spune `Nu`. cand zambeste.Zambeste`i si uh. cand greseste nu o certa pentru. ca`i mik si ea si nu stie ce vreaa.

Imi place sa gresesc, caci nu prea mult gandesc.Copilaresc, Traiesc, Imi cer scuzee.Multzumescc`! blushing

Un sfarsit e un nou inceput

"Asta mica. Promite cica. Ca va fi cea mai buna gagica

Spune`i stop cand te streseaza. explica`i ca exagereaza.nu intelege? abereaza? spune`i pa si se calmeaza
  • a răspuns:
    Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.
    "E un vis care se tot repeta! Sii doar in visul meu gasesc lumea perfecta.

Spune-i stop cand te streseaza. Explica-i ca exagereaza. Nu intelege? abereaza? Spune-i pa si se calmeaza.

Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez

E un joc ce tu l`ai inceput.happySi ai trisat. n`ai dc sa regreti ca la final ti-am dat SAH MAT!