| Pattieliciousx a întrebat:

Imi puteti spune niste descrieri frumoase pentru poze? As aprecia daca nu are fi gen "pentru pitipoance". Multumesc!

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Sa`ti fie dor de mine!"

"[>."

Suflet din sufletul meu... fior din aceeasi iubire... :

. Aşa să trăieşti pe pământ, ca şi cum nu ai fi, iar la plecare să laşi un gol în urma ta..."

"... şi unde fericirea e singurul cuvânt, iar mâinile întinse pot cerul tot să-l strângă..."

"... Dar ştiu că lumea va rămăne rece şi inima-şi va-nchide tot mai mult..."

imaginea asta, o cunosti?;; )"

Uite. te la zambetul meu, cat mai e timp

Nu ai ce sa`mi faci...

Cum nu Te-aş putea iubi, cum nu Te-aş putea adora, când Tu… nu ai încetat să mă iubeşti chiar şi atunci când nu meritam deloc?

Zambetul meu inseamna:" Mi`e bine si singura." laughing"

"O stare de aia asea:" poti sa faci ce vrei de maine" smug smug"

Sa ramai fara respiratie tu : > cool : )))"

"Iar foto e pentru fetele care mă iubesc. Pentru ele mă să fie rolling on the floor :*"

Sa privesti razele soarelui, la fel cum privesti chipul meu...cand, odata era totul pentru inima ta...

""Si În curând tot ce a fost se va numi TRECUT

"Vezi ce fel se uită ăşşştia la noi? : )) cool"

"imaginea sufletului tau."

"! Realitatea lui sunt eu :-p

Nu am crezut niciodata ca "nu pot"; dar am stiut intotdeauna ca "nu vreau

| BeHappyForMe a răspuns:

E doar o fata cat se poate de obisnuita...Care nu are absolut nimic special. Are zile in care parul ii sta ca naiba. si zile in care arata extraordinar

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete

Unii ma stiu, altii cred ca ma stiu, iar despre unii cred ca ar face orice numai sa nu ma stie. Sunt un spirit mare intr-o "sticla" mica

Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza!

Poarta`te frumos cu ea. E mik si nu stie ce vrea. Spune`i `Da` cand ea spune `Nu`. cand zambeste.Zambeste`i si uh. cand greseste nu o certa pentru. ca`i mik si ea si nu stie ce vreaa.

Imi place sa gresesc, caci nu prea mult gandesc.Copilaresc, Traiesc, Imi cer scuzee.Multzumescc`! blushing

Un sfarsit e un nou inceput

"Asta mica. Promite cica. Ca va fi cea mai buna gagica

Spune`i stop cand te streseaza. explica`i ca exagereaza.nu intelege? abereaza? spune`i pa si se calmeaza

| BeHappyForMe a răspuns:

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.
"E un vis care se tot repeta! Sii doar in visul meu gasesc lumea perfecta.

Spune-i stop cand te streseaza. Explica-i ca exagereaza. Nu intelege? abereaza? Spune-i pa si se calmeaza.

Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez

E un joc ce tu l`ai inceput.happySi ai trisat. n`ai dc sa regreti ca la final ti-am dat SAH MAT!