| crysstyann a întrebat:

Imi puteti spuneee ce este Zoosk stie careva si cum sa il folosesc?

5 răspunsuri:
| pepy63 a răspuns:

Pot sa-ti spun eu,este oun site de matrimoniale,dar nu poti citi mesajele, este pe baza de abonament, 5 euro pe luna.eu am sa-mi sterg contul

| Reghian_Aurelia_1948 a răspuns:

Asdori sa stiu sa -l folosesc si eu, imi poate spune si mie cineva?

| Mihovici_Ioana_1967 a răspuns:

Ma aflu un Germania si as dori sa stiu cum pot plati un abonament

| Mihovici_Ioana_1967 a răspuns:

Va rog sa-mi trimiteti detalii pentru plata unui abonament din strainatate multumesc