| Deenniissa a întrebat:

Imi spuneti si mie cateva statusuri pentru niste oameni prefacuti(jigodii,prefacuti, falsi). Clar, funda.

Răspuns Câştigător
| clara1122 a răspuns:

1.Niciodata Plina De Mine…Intotdeauna Satula De Voi!
2.Stiti ce urasc eu cel mai mult in viata asta, prostia si stiti dc… pentru ca se raspandeste.
3. In viata trebuie sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!
4. omplimentele tale nu ma ridica.criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot.sunt ceea ce sunt. iar daca nu-ti convine nu ma plang.
5. Un cerc de prieteni nu il faci cu compasul.
6. Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc si singura!
7. As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu. Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele.
8. ←♥→Nu ma doare ca vorbesti prea mult atat timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult←♥→
9. ←♥→Nu’s fitoasa… prea putin imi pasa… uita’te la tine si apoi vorbeste de mine! Ati uitat: AM TUPEU… Ramane-ti in spate CA IN Fata SUNT EU!←♥→
10. Prietenii falsi sa de BUZZ! astazi fac prezentawinking
11.Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.
12. Nimic, niciodata, nu va inlocui pe camaradul pierdut. Caci nu pot fi creati vechi camarazi.
13. Nu are nicio noima sa cersesti prietenia.
14. Imi place sa stiu totul despre noii mei prieteni, dar nimic despre cei vechi.
15. E mai rusinos sa nu ai incredere intr-un prieten decat sa fii inselat de el.
16. Vor exista mereu oamenic are te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara.
17. Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.
18. Un bun si sigur prieten e constiinta ta: n-o ucide, ci las-o sa moara odata cu tine.
19. Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi.
20. Drumul catre casa unui prieten nu e niciodata lung.

11 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Mama oamenilor falsi e mereu gravidawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, mai folseste cineva yahoo messenger in anul 20123? interesant...

| Deenniissa explică (pentru anonim_4396):

Da. Multe persoane il folosesc. Nu stiu ce tii se pare asa de interesant happy. Facebook-ul e deja plin de persoane care nu au habar ce cauta acolo.

| GabiiHaș a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai scris 20123hee hee.

| Deenniissa explică (pentru GabiiHaș):

Poate el /ea e din viitor happy.

| GabiiHaș a răspuns (pentru Deenniissa):

:o poate e Chuck Norris!

| Deenniissa explică (pentru GabiiHaș):

Cu sigurantaaaaa!

| cristi84 a răspuns:

Dum spiro, spero

| Deenniissa explică (pentru cristi84):

Ce vrea sa fie acest raspuns?

| cristi84 a răspuns (pentru Deenniissa):

Cat timp respir, sper

| Michael93 a răspuns:

Nu am timp de persoane perfecte, le vreau pe cele sincere cu multe defecte.