| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Imi spuneti si mie niste metinuri private in care iti da cal de lv 1 la inceput?

40 răspunsuri:
| EcstasyW a răspuns:

Analfabetule auzi metinuri

| alexpr2000 a răspuns:

Guabina perisa

| Anonim232323 a răspuns:

Da, e un metin2 care iti da de la lv 1 cal inarmat, cresti foarte repede si iti da bani multi daca omori.Jocul se cheama,, Metin2 Adventure'' bafta multalove struck

| lcdpc a răspuns:

Eu iti voi zice mai multe mt private sunt farte multe cu siteuri diferite: mt2fun:e cam greu sa faci rost de armri sau arme dar cresti destul de bine mt2tim : mult mai misto; mt2 dinamik e farte bun si mie imi place mult apoi eu am mai jucat si pe mt2empire la care aveam otel +7 si level 72 apoi :mt2network (cel mai tare) siteul e foarte greu dar til spun www.hcgpower.net acesta este este cel mai tare mt2 de care stiu pentru imformatii baga id asta angel2o12@yahoo.com dar vedeti ca la douamii doisprezece este cu o nu cu zero (2012-2o12)

| fuckfuckfuck a răspuns:

Eu nu sunt deloc pasionat de metin dar mnah, aici ai toate serverele private de metin =)
http://topofgames.com/Metin2/ Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc guabina mt2
si mi se pare foarte bun
aa...si da cal de la lv 1
altele mai sunt sh vampire mt2
clujan mt2.
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da metin2 freezetime e tare faci lvl imediat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un metin2 cu cal militar se cheama dinami.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 fun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 XP... e armat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinamik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
starlongju

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E metin2 mondial care te da de la lvl 20 si iti da si cal si iti da si tot ce ai in inventar ti-l da plus9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu un metin dar il cumperi de la un personaj pe nume Gougu daca vrei sa-l joci se numeste Metin2 Tim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metinu mondial e in romana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2rospeed iti da cal de lvl 1 si te duci la un ajutor special si ti-l faci de 30 in 2 secunde iti mai da la inceput lvl 35 si 10k pentru informati contactati-ma la adresa de mess alidragon74@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ata vreau si eu sa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2fun.ro incearca! Si eu am jucat dar s-a schimbat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie metin2 usrite si o sa gasest raspunsul acolo si ati da si lvl 35 din prima ati da ce vrei tu doar scrie la striga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin.newlongju

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Newlongju e cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mondialmt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2era. e tare eu ma joc si faci lvl dupa lvl
metin2united. e misto iti da de la inceput lvl 30, cal, fms armura colier de toate +9.iti da de la inceput.eu am lvl 58.bine nu ma joc prea des metin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MondialMT2 fun, ultra fun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti stiti voi niste metinuri de te da lvl 99 plz ziceti-mi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2majestic

| SAmirbOSsss a răspuns:

Metin2 Tim si metin2 Fun

| dany_2098 a răspuns:

Da ia http://frzmetin2.servegame.org/ ai cal cartea aia daca vrei iti dau si cont de 25 dac imi dai funtita

| DaNIEL_9246 a răspuns:

Incerc MT2 united da cal armat lv 21 direct lv 30 cu tot +9 e super tare doar incearca

| Vecean_Olimpiu_1994 a răspuns:

Bun dar eu m-am jucat multe metinuri dar am jucat toate care le-ati spus eu va recomand mt2 ght sau mt2 tdl