| PAndreiCriss1999 a întrebat:

În 31 luna aceasta eu şi iubita mea facem un an de când suntem împreună. Ce cadou aş putea să-i fac?! Ce le place in special fetelor?
Multumesc! ^_^

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Să știi că fiecare persoană are gusturile sale.
Poți personaliza diverse lucruri.(căni, tricouri, pernuțe, rame foto, brelocuri) sau poți grava bijuterii (brățări, inele, pandantive).
Îi poți lua parfumuri, cosmetice, haine, accesorii, încălțăminte și multe altele.
Ar fi ok și ceva legat de pasiunile sale.
Ai putea face și tu ceva drăguț (scrii pe We heart it, diy gift girlfriend).
Ar fi ok și dacă ați merge într-un loc intim sau într-un loc unde să vă distrați/relaxați. Ar putea fi chiar și ceva simplu, dar foarte plăcut. Îți dau un exemplu. Vă puteți întâlni într-un parc (Herăstrău), iar tu să te duci cu o floare și 2 brățări pe care să fie gravate inițialele voastre/data de când sunteți împreună sau ceva care să vă lege.
Poți face multe, dar ți-am zis, depinde ce-i place.
Eu te sfătuiesc să-i iei ceva ce i-ar rămâne amintire sau care ar fi de folos.
O seară plăcută și să vă țină în continuare!

3 răspunsuri:
| ComanAndreeaIulia a răspuns:

Putetisa faceti picnic sau sa ii iei ceva ff dragut, niste brelocuri cu cate o jumatate de inima. ziua trebuie sa fie doar a vostra, nu conteaza neaparat locul.