| omulpaiangan a întrebat:

In cat timp se vad rezultatele daca fac 4 zile pe saptamana sala si 2 zile antrenamente acasa (am o mini-sala cu un sac de box, un mic ring si chem un prieten sa faca cu mine).

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de mult de antrenezi la sala... daca faci sala la rupere si mai faci si antrenamentele alea pentru box trebuie sa ai o alimentatie nebuna!

| omulpaiangan explică (pentru anonim_4396):

La sala fac cam 75 minute si acasa fac 60 minute.
Am 3 mese pe zi (de obicei dimineata mananc 3 oua, branza, salata, jumate de paine; pe la 10 50 mananc 2-3 sendvisuri de obicei; seara cartofi prajiti/fieti si carne de pui /snitel)

| anonim_4396 a răspuns (pentru omulpaiangan):

Parerea mea este ce vei ajunge la supraantrenament...

| j1NNNx a răspuns:

Depinde si ce antrenament intens faci, adica daca faci 5 minute si stai 10 ore normal ca o sa se vada rezultate in mai mult timp.