| anonim_4396 a întrebat:

In ce Moment din viata simti cu adevarat ca existi?

Momentul ale cand se opreste timpul in loc.
Care Este momentul ala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este pe departe atunci cand te indragostesti si persoana aia e indragostita de tine. Atunci cand devii parinte si mai ales atunci cand iti intemeiezi o familie!

2 răspunsuri:
| danmunteanu84 a răspuns:

O sa devin putin pseudo-spiritual (gen Eckhart Tolle). Momentul de care vorbesti e cel in care atentia ta este complet in momentul prezent, adica in ACUM. In acel moment, mintea ta nu mai e preocupata nici de trecut, nici ingrijorata de viitor. Momentele acelea sunt rare. Pentru mai multe, iti recomand cartea Puterea Prezentului, de Eckhart Tolle. S-ar putea sa te ajute, nu promit.

| PryntzEsykhaThA a răspuns:

Arunca te dintr un loc ft inalt si vezi daca traiesti