| RuxyVilly a întrebat:

In seara asta, pe langa verisoara mea a venit o familie de vegani sa doarma la mine.Si au un copil de cateva luni.Pur si simplu nu ii suport.Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Banuesc ca ai camera ta, iar copilul sta cu parintii lui, care e problema?
Ai rabdare, daca era fratele tau, ce faceai?

| Mayar a răspuns:

Noh, nu stai in casa. sunt o mie de chestii pe care le poti face afara din casa!

| Radu284 a răspuns:

De ce este important faptul ca sunt vegani?

| gheba a răspuns:

Ai putea sa iesi pe strada sau sa asculti muzica la casti, sa te joci pe calculator.

| MabelPines a răspuns:

Du-te cu 2 prieteni la plimbare si spune-i ce ti se intampla si il/o rogi sa dormi la el.

| Zguby a răspuns:

Nu-i baga in seama laughing), ce altceva ai putea face? Sau dormi la un prieten straight face