| Delia165 a întrebat:

Intrebare pentru baieti

Daca ati vomita ati vrea ca iubita voastra sa stea langa voi in timp ce vomitati? Daca nu ar sta v-ati supara? Voi ati sta langa ea cand vomita daca v-ar cere?

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Wut?
Eu nu am treaba cu chestiile astea, sunt obisnuit la cat le-am tinut prietenelor mele capul cand au vomitat!
Eu nu am nevoie de ajutor si nu m-as supara!

| Xdreaper21 a răspuns:

1 nu ca as faceo sa vomite si pe ea noo barbati suntem mai duri la stomac si din astea si daca vedem voma nu ne vine sa vomitam
2 nu (acelasi raspuns ca la prima sa nu o fac si pe ea sa vomite)
3 da sa ii tin parul etc ce mi-ar cere sa fac as face

| Medusa a răspuns:

Mare brânză, de parcă nu aţi mai văzut vomă! Dacă e fată calumea, nu se va supăra. Şi dacă cineva ar vărsa, da, aş sta lângă ea că poate i-aş fi de folos.