| Deni0401 a întrebat:

Intrebare pentru baieti xD
Daca ati alege o tipa, vreti o prietena..de obicei aveti ceva "conditii" sau pur si simplu e frumoasa e ok? Nu sunt una din genul ala de "printese" si vreau sa stiu daca asta are vreo legatura.daca influenteaza decizia chestia asta. Iubesc muzica rock si cu siguranta nu dau adidasii pe sandalute...conteaza astea mai? As pune ca nu conteaza cum te imbraci doar ca vreau o parere.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Cel mai important e sa fie ingrijita si, cat de cat, frumusica. Daca indeplineste aceste doua conditii, mi-ar mai placea sa fie comunicativa si, cat de cat, desteapta. Vestimentatia nu conteaza atat de mult. Sa se imbrace frumos e de ajuns. Fetele care adopta stilul ala rock, daca nu exagereaza cu hainele si cu machiajul, sunt ok.

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Sa-i palca muzica mea
Sa-i placa cinematografia
Sa-i placa distractia
Sa nu fie genul de persoana care simte ca trebuie sa deschida gura daca nimeni n-a zis nimic timp de 10 minute
Daca ii zic hai la o bere sa se imbrace, sa-si dea cu rimel la ochi si sa plecam nu sa stam 2 ore sa se aranjeze
Daca zic sa mergem in parc la o bere, nu-mi pune intrebari de genul, pe ce stam? nu-i prea frig? doar noi doi?

| UnBroken2016 a răspuns:

Poate sa fie ea miss univers sau neam cu Einstein, daca are fite de mare vedeta in cap sau de copil crescut in puf, mai bine singur.

| FaraNume1245 a răspuns:

Oamenii sunt diferiti. Daca cuiva ii place ceva, e foarte probabil ca altcineva sa urasca acel lucru din suflet.